USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку побили й пограбували лікаря «швидкої»

21 Грудня 2016 12:43
Учора, 20 грудня, 36-річний лучанин пограбував лікаря швидкої медичної допомоги. Поліцейські оперативно встановили особу грабіжника й затримали зловмисника. Викрадені речі вилучили.

Про це повідомили у прес-службі поліції області.

Лікарі швидкої медичної допомоги виїхали на виклик на одну із вулиць обласного центру. Вони надали допомогу чоловікові, котрому стало зле, й потім повезли його у Волинський обласний наркологічний диспансер.

Поблизу закладу, пацієнт викрав із автомобіля швидкої дві сумки із медичним приладдям. Сума завданих матеріальних збитків становить 10 тис. грн. При спробі затримання грабіжника, зловмисник завдав лікарю тілесні ушкодження.

Оперативники встановили, що кримінальне правопорушення скоїв 36-річний лучанин. Викрадені прилади правоохоронці вилучили й повернуть медикам.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Тьфу Показати IP 21 Грудня 2016 13:17
враження, що наш Луцьк перетворився на якусь клоаку, звідки стільки бидлоти і гопоти набралося, здається , що навіть в дев"яностих було спокійніше.
Анонім до Тьфу Показати IP 21 Грудня 2016 13:28
Своїх трохи, плюс понаїхало "переселенцов" ось і клоака!
Макс до Тьфу Показати IP 21 Грудня 2016 13:40
Як звідки? Активісти же ж
Всезнайко до Тьфу Показати IP 21 Грудня 2016 14:02
Звідки? З майдану.
Ти до Всезнайко Показати IP 21 Грудня 2016 14:56
прид*рок і тобі подібні, піди на Театральний майдан, стань перед фотографіями Небесної сотні і дивлячись в очі хлопцям оце скажи, якщо гріха не боїшся. Позакривайте свої смердючі пащі, жертви абортів.
До неадекватів. до Всезнайко Показати IP 21 Грудня 2016 15:17
Важко коли в голові безлад. Які активісти? Який майдан. Хворе суспільство.
Анонім Показати IP 21 Грудня 2016 14:25
Донецьких
Андрій Показати IP 21 Грудня 2016 15:32
спокійно громадяни поліцейські вчора святкували свою першу річницю дивись на їх повноліття зочинності не буде чи будемо ми незнаю а ось злочиності точно не буде :)))
до.... Показати IP 21 Грудня 2016 17:13
може це "додік зі своєю командою?
савченко Показати IP 21 Грудня 2016 17:33
це мій " дьодік" і за моім законом він не винний