USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку не працює Центральний ринок і частина «Варшавки»

25 Вересня 2019 10:57
В обласному центрі Волині не працює Центральний ринок. Підприємці та продавці Старого ринку з ранку мітингують під Луцькою міською радою.

Також не працює частина контейнерів на Завокзальному ринку. Закриті торгові точки поблизу ТЦ Караван.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Не працює більшість контейнерів поблизу Каравану. Відчиненні лише поодинокі торгові точки.

Зі слів самих продавців, окремі підприємці беруть участь в акції під стінами міської ради і після завершення протесту мають повернутися на роботу.

На ринку є відвідувачі. Їх, вочевидь, ніхто не попереджав про закриття торгових точок.

Варто зазначити, що сьогодні в міськраді розглянуть проект рішення, який передбачає створення тимчасової комісії задля перевірки умов договору оренди Завокзального ринку між міськрадою та облспоживспілкою.

В проекті зазначається, що ДСНС виявила порушення пожежної безпеки на ринку та звернулася з цим до міськради, яка має вивчити це питання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
луцький Показати IP 25 Вересня 2019 11:26
І добре! Поки не працюють - треба розчистити територію!
Анонім до луцький Показати IP 25 Вересня 2019 11:34
Іди працюй,гроші заробляй і розчисти свою голову від мусору,чи то твоя робота гадити в коментарях?
Інший анонім до Анонім Показати IP 25 Вересня 2019 12:39
А він, на відміну від базарників, якраз працює. І в голові у нього повноцінний мозок, на відміну від деяких.
Анонім до Інший анонім Показати IP 25 Вересня 2019 13:46
А,то у вас фабрика тролів?Не гарно говорити"базарники"так що навчіться культури.Повноцінний мозок не ознака його розвитку.Якраз таки підприємці працюють,а сьогодні зробили вимушений вихідний,якщо бути точним.Судячи по плюсикам вас там сидить чотири чоловіка і гадять,займіться чимось корисним.
Лучанин до луцький Показати IP 25 Вересня 2019 12:27
Розчищалка не зламається?
то до луцький Показати IP 25 Вересня 2019 13:07
ви голяр?чи Йовенко?чи сам власник (заступик марти кандиби)?
Dress Показати IP 25 Вересня 2019 14:11
Дати часу до понеділка вивезти барахло,а у вівторок бульдозер і вперед. Ті обидва гадюшники давно пора ліквідувати
Місцевий до Dress Показати IP 25 Вересня 2019 15:03
Тільки спробуй і мало не покажеться
Лучанин до Dress Показати IP 25 Вересня 2019 15:06
Один вже спробував. Зараз в ростові бубен чухає.
Анонім до Dress Показати IP 25 Вересня 2019 16:10
Підбурювачем є особа, яка умовлянням, підкупом, погрозою, примусом або іншим чином схилила іншого співучасника до вчинення злочину.....Задумайся.
Алла Показати IP 25 Вересня 2019 19:47
По коментарях і лайках видно, що потенційні покупці проти не самих ринків, а продавців, які за стільки років не навчилися культури продажів. Продавець на ринку асоціюється з сварливою, брехливою особою з червоним відтінком обличчя. Мені особисто зовсім не приємно купувати в таких, а домашні продукти купую в найближчому селі.
Анонім Показати IP 25 Вересня 2019 20:37
Для мене, пройтися через базар- тяжко і гидко. Тому, дружина мені купляє все сама. Коли приходиться брати мене на базар,- страждає не лишень вона, а й ті, хто там гендлює. Базари - копчик на дупі. Маленькі, у кожному мікрорайоні - не більше. Та й, в магазинах- дешевше і безпечніше. Вертайтеся на заводи і колгоспи.
$$$Юрасик$$$ до Анонім Показати IP 25 Вересня 2019 22:16
В магазинах кажеш дешевше? Звичайно прострочений товар дешевше. Кажеш безпечніше і корисніше? Звичайно, для чого їсти натуральне краще хім замінник ГМО ПРОДУКТ. Або молочні продукти обезжирені і відновленні та розбавлені водою кращі від натуральних.
Той самий до $$$Юрасик$$$ Показати IP 26 Вересня 2019 07:05
А нічого що товар у магазинах і на тому "ринку" один і той самий ?!Просто оту помойку під назвою "старий ринок" пора закривати !!!
Голос Істини Показати IP 25 Вересня 2019 23:02
Цікаво подано інформацію - відкриті поодинокі точки, але мітингують "окремі" підприємці)