USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку обстежать пасажиропотік на «найдорожчих» маршрутах

11 Січня 2017 18:46
Обстежити пасажиропотоки на трьох маршрутах, де перевізники просять підвищити вартість квитка до 5 гривень, вирішили у Луцьку.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 11 січня.

Начальник управління транспорту та зв’язку міськради Анатолій Миронюк повідомив, що пропонують провести обстеження пасажиропотоку на міських автобусних маршрутах загального користування №№ 2, 12 та 22 з використанням табличного методу, під час якого здійснюється підрахунок кількості пасажирів, що зайшли в автобус та вийшли з нього на зупинках, обліковцями, які в ньому перебувають, з внесенням цих даних до маршрутної таблиці.

Посадовець пояснив, що обстеження пропонують здійснити з метою обґрунтування тарифу на перевезення пасажирів у зв’язку зі зверненням перевізників про підняття тарифу. Пасажиропотік досліджуватимуть саме на тих маршрутах, де перевізники зазначили розрахунковий тариф на найвищому рівні. Для покриття всього маршруту на день залучатимуть 52 працівники - на кожній зупинці обліковуватимуть, скільки пасажирів зайшли в автобус та вийшли з нього. Маршрутні таблиці нададуть для розрахунку в департамент економіки, де і визначатимуть тариф на перевезення пасажирів.

Члени виконкому підтримали проект рішення.

Нагадаємо, що виконком вирішив створити у місті новий маршрут №22а, що курсуватиме до села Княгининок.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Не смішіть Показати IP 11 Січня 2017 19:24
І шо? Башлянуть відстежувачам та все.
Данька-Встанька до Не смішіть Показати IP 11 Січня 2017 20:43
Нє, напрягати студентів, вони ж безплатна робоча сила)
Анонім до Данька-Встанька Показати IP 12 Січня 2017 13:11
бідним студентам башлянуть і ті намалюють, що в маршрутку взагалі ніхто не заходив
Filosof Показати IP 11 Січня 2017 19:30
Запустіть систему електронного квитка і буде всім щастя ;)
Миронюку Показати IP 11 Січня 2017 19:45
А технічний стан автобусів хто буде перевіряти, витрати пального, мастив? Чому лучани мають оплачувати зношений транспорт? Та набагато простіше ці маршрути передати міському комунальному транспорту.
Лучанин Показати IP 11 Січня 2017 22:18
В той день маршрутчики тупо ігноруватимуть на зупинках пасажирів...
Анонім до Лучанин Показати IP 12 Січня 2017 13:09
або "зламаються"
Коля Показати IP 11 Січня 2017 22:36
Квитків не беруть, чорний нал воділам, що ви шепчете, які обстеження)
Пас Показати IP 11 Січня 2017 22:38
Двійка заробляе не погано. Про це свідчить те,що у суботу та неділю від автостанції в місто по вечорах цей маршрут взагалі не віїзжае. Люди стоять і мучаться. А перевізники блейфують. І при 3-ох гривнях будуть їздити. І не зійде з маршруту. Не передасть іншому. От побачите. Ця перевірка - засіб виведення усіх перевізників з тіні. А не бажаешь. Геть з маршрута. 3 гривні і не більше!
Анонім Показати IP 12 Січня 2017 13:09
набагато простіше заключити договори із резервними перевізниками, щоб діючі особливо не випендрювались
Анонім Показати IP 12 Січня 2017 22:54
Я 4 роки їздила 2кою зранку в 6:20... вже пару місяців він не ходить в таку пору. То якого.. платити по 5 грн їм? Убера на них немає!!!
А Показати IP 13 Січня 2017 10:15
Там з тих пасажирів, що заходять приблизно 25-30% посвідчень. Це також врахуйте
Ха до Анонім Показати IP 13 Січня 2017 11:23
А де ви бачили резервних перевізників?! Вже давно ніхто не купляє автобуси скоро залишиться в місті не пасажирський транспорт а металобрухт!!!