USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцькі маршрутки не доїжджають на кінцеву зупинку

16 Квітня 2014 17:00
Майже 10% автобусів, які курсують маршрутом № 47 та 31, не доїжджають на кінцеву зупинку.

Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому сьогодні, 16 квітня. Члени міськвиконкому прослухали доповідь заступника підприємства «Волиньавтомотосервіс» Назара Романюка. Нагадаємо, донедавна Назар Романюк був радником міського голови, його звільнили 21 лютого за власним бажанням.

З його слів, підприємство залучило на маршрути 17 автобусів марки Богдан, БАЗ, I-VAN. З початку року підприємство не отримувало жодного припису від Укртрансінспекції. Однак, з початку 2014 року на службу оперативного реагування «15-80» надійшло 7 скарг від лучан.

Крім того, як повідомив начальник міського управління транспорту і зв’язку Анатолій Миронюк, водії свідомо не заїжджали на кінцеву зупинку біля лікарні в Боголюбах. На кінцевих зупинках не відмічалися водії у 10% випадків.

«Вони розверталися, не доїжджаючи до лікарні. Це робили свідомо, а не через неполадки», - зазначив він.

За це члени міськвиконкому підприємству зробили зауваження і наголосили, що навіть вечірньої пори, коли пасажирів мало, до лікарні маршрутки, які надає «Волиньавтомотосервіс» № 47 та 31 повинні заїжджати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
ххх Показати IP 16 Квітня 2014 17:48
і навіть навігатори не помагають. Забагато радників у міського голови, ніби не дурний мужчина.
Самооборона. до ххх Показати IP 16 Квітня 2014 23:18
романюк із кожного маршруту качає бабло. і треба розуміти що піднімати до 2,50 треба. і вже сьогодні бо буде весь Луцьк пішки йти
правий сектор до Самооборона. Показати IP 16 Квітня 2014 23:27
Буде ходити можливо вже й завтра. Яковлев робить в Луцьку колапс.
Рустам Дячук Показати IP 16 Квітня 2014 19:26
У свій час,в листопаді 2012 року рішенням виконкому дані два маршрути були забрані у Луцького підприємства електротранспорту та передані "Волиньавтомотосервіс". Тоді почали їздити автобуси китайського виробництва. Однак, в кінці 2013 року ці автобуси були продані і на їх місце взято орендні. Надходження в день з одного автобуса за оренду становить 100 гривень. Два рейси по вісім автобусів і того 1 600 гривень в день, або 48 000 гривень в місяць і так далі.., Скільки отримує "Волиньавтомотосервіс" "здаючи" маршрути в оренду і не за що не відповідаючи. Стільки недоотримало коштів комунальне підприємство ЛПЕ за весь період і скільки не буде отримувати. Відповідальність за прийняття рішення несе особисто міський голова Романюк.
я до Рустам Дячук Показати IP 16 Квітня 2014 23:31
типу ДЕПО обслуговувало ці маршрути власним автопарком. І навіть при вищенаведених розрахунках не давало собі раду. Ще й дотації які отримувало!!!!
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2014 22:00
З 20 години зараз не можна виїхати з цукрового заводу (Вересневого). Як 23, так і 24 приїжджають на кінцеву до 16 школи, а далі всі їдуть в гараж. Міська влада хоч якийсь порядок може навести? Хоч тоді тролейбуси пустіть в цей район, 6 нехай їздить до 24-00, якщо не можете з маршрутчиками справитися! Що тепер з торбами і здітьми пішки йти?
прокурор до Лучанин Показати IP 16 Квітня 2014 23:20
При рості цін на дизпаливо та нинішній ціні на проїзд всі маршрутки стануть...
лучанка до Лучанин Показати IP 16 Квітня 2014 23:25
Діти повинні спати в 21,00, а не їздити по ночах!
1 Показати IP 16 Квітня 2014 23:13
Маршрут №1 часто не доїжджають на кінцеву КРЗ. Вони тільки розумні, коли проїзд підвищувати...
2 до 1 Показати IP 16 Квітня 2014 23:24
а ти свій автомобіль заправляєш бензином по старій ціні, чи може по сьогоднішній??? Не треба так критикувати перевізників, вони вимушені піднімати тарифи. Не піднімали ж з 2011 року!!! Правда, ні пенсія, ні заробітна плата не підвищується.
Анонім Показати IP 17 Квітня 2014 11:18
Назар Романюк? Скільки цій дитині років? Який з нього радник чи заступник? От де КОРУПЦІЯ! От кого люструвати треба!