USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку медсестра їздила п’яною за кермом джипа

7 Лютого 2020 21:33
У Луцьку медсестра з «Рожищенської ЦРЛ» їздила за кермом джипу Toyota RAV4 в стані алкогольного сп’яніння, однак суд звільнив її від адміністративної відповідальності.

Про це йдеться в постанові Рожищенського районного суду Волинської області.

Суд встановив, що згідно з протоколом про адміністративне правопорушення обвинувачена, яка працює в КНП «Рожищенська ЦРЛ» на посаді сестри медичної загально-лікарняного персоналу, 5 січня 2020 року близько 2 годин 50 хвилин рухалась проспектом Волі у Луцьку на автомоіблі «TOYOTA RAV4», перебуваючи при цьому в стані алкогольного сп`яніння.

В судовому засіданні водійка повністю визнала свою вину та щиро розкаялася у вчиненому. Вона зазначила, що цілковито усвідомила протиправність вчиненого, зробила належні висновки та пообіцяла в подальшому подібного не допускати.

Відзначимо, що 28 січня до суду надійшло клопотання від трудового колективу Комунального некомерційного підприємства «Рожищенська центральна районна лікарня» Рожищенської районної ради про звільнення обвинуваченої від адміністративної відповідальності з передачею матеріалів про вчинення останньою адміністративного правопорушення на розгляд трудовому колективу згідно протоколу загальних зборів трудового колективу меддичної установи.

В протоколі зазначено, що обинувачена за час роботи зарекомендувала себе з позитивної сторони, як дисциплінований працівник, кваліфікований фахівець, добра, порядна людина, тому просять звільнити останню від адміністративної відповідальності.

Відтак, суд звільнив медичну сестру від адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передавши матеріали справи на розгляд трудовому колективу медичної установи, в якій вона працює.

Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Суд Показати IP 7 Лютого 2020 21:40
Цирк,пяна за кермом,потенційний вбивця,до чого тут колектив,не суд а дибілоїди......
123 Показати IP 7 Лютого 2020 21:42
Ну такого ще точно бл&*ь не читав.
Знаючий Показати IP 7 Лютого 2020 22:33
На могорич пішла половина штрафу,)))лікарі тепер навіть у своїх беруть хабарі .Я викрив схему
555 Показати IP 7 Лютого 2020 22:38
цікаво скільки судья отримав за таке рішення.
666 до 555 Показати IP 7 Лютого 2020 23:28
суддя отримає вічні страждання в найгарячішому місці пекла!
скептик до 555 Показати IP 8 Лютого 2020 10:26
все що запропонувала медсестра. натурою
Опа Показати IP 7 Лютого 2020 22:51
Видно добра сестра. Вона ж загрози оточуючим не становила бо Toyota RAV4 на автопілоті літа... їздить. От якби на Таврії була б, та ще й твереза, і не за кермом, тоді б точно на повну засудили.
Баба Ганя Показати IP 7 Лютого 2020 22:57
А хто судило??!!
Народна прокуратура Показати IP 7 Лютого 2020 23:03
Радує, що реформа медицини дала такі результати, коли медсестри вже здатні придбати і обслуговувати такого класу позашляховики. Також викликає захоплення позиція трудового колективу. Напевне, чим більше шкоди завдасть ця медсестра жителям району, тим більше фінансування надійде від держави цьому лікувальному закладу на лікування постраждалих.
Пецька Показати IP 8 Лютого 2020 00:19
З директором Богдана проканала схема, нагадаю - бухій, не в сезон, застрелив селянина. - щиро каявся, колектив взяв на поруки.
Я Показати IP 8 Лютого 2020 06:30
Судило суддя за окрему плату в кишеню. В нас так, Бог судді суддя. В нас суддів ніхто за задницю не бере.... Їх, суддів, скоро будуть судити судами Лінча, бо довели людей і доводять до відчаю....
коханець мами Показати IP 8 Лютого 2020 07:44
Суддю на мило!
Микола Показати IP 8 Лютого 2020 07:55
Медсестра на Тойота Рав4, медична реформа прогресує,, і відсутність покарання, судова також,, ми дійшли до ЄВРОПИ,
1 Показати IP 8 Лютого 2020 08:14
В Україні вже медсестри на джипах їздять , бачте , як йде покращення і країна стрімко розвивається
Григорій Показати IP 8 Лютого 2020 08:24
Феєрично! Я буду надсилати такі статті(маю цілу колекцію) іноземцям, з якими спілкуватимусь, коли вони проситимуть, розповісти про Україну.
АТО Показати IP 8 Лютого 2020 09:33
А что так можно было??!!!)))))))) Ото схема. А поліцейські тепер типу дурні? "Доздравствует самый гуманный Суд в Мире!")) Я бачу що реформа в дії, медсестра на новому Равчику . Пропоную тим хто її бере на поруки особисто із своїх зарплат в обов'язковому порядку заплатити за неї штраф за 130-ту але із за резонансу по частині другій. Яке ж буде рішення трудового колективу? Бюджету потрібні гроші, вписуєтесь за правопорушника платіть за нього.
Тому Показати IP 8 Лютого 2020 10:07
А звідки гроші в медсестри на таку тачилу????
Тетяна Показати IP 8 Лютого 2020 10:20
Чекайте її знову на дорогах п'яною!!! А в Рожищах лікарня це ще той "куклусклан" медсестри п'яні розїжджають на джипах,головний лікар тримає за окрему плату пацієнтів вже не перший рік( свого типу дім пристарілих) знаю одного бізнесмена який платить за перебування своєї матері головному лікарю уже не перший рік!!! Мамі в лікарні веселіше!!!!! Робітники чекайте до Вас вже добираються!!!!
скептик Показати IP 8 Лютого 2020 10:30
всім медсестрам треба у неї досвід переймати
скептик до скептик Показати IP 8 Лютого 2020 14:55
всім мінусуючим: з почуттям гумору у вас "все в порядку". навчіться визначати сарказм
Микола Показати IP 8 Лютого 2020 10:34
Ото дол***ізм чесне слово нехило в. рожищах медсетри живуть
Гіпократ Показати IP 8 Лютого 2020 12:59
Судячи із достатку простих медсестер - про ніяке підвищення зарплат медичним працівникам не може бути і мови ! А позиція трудового колективу є підтвердженням моїх слів !
Луцьк Показати IP 8 Лютого 2020 13:08
О б*я,як пораділи за свою землячку. От би розстріляли, ну хоч би оштрафували ото булоб радості повні штани. Думаю, що їй і без вас вистачає, але ви, пісюлі самі чесні, самі правильні. Ось така бидлота виросла, а не нація!!!
піпєц до Луцьк Показати IP 8 Лютого 2020 20:48
згоден, пяна за кермом - бидлота
Земляк до Луцьк Показати IP 8 Лютого 2020 21:37
Повні штани були б у вас шановний,коли б ця пані наїхала вам на хвіст.Але про що я, відразу і перебинтувала би - професія, клятва Гіпократа і все таке.А може і втекла би - проміле і розум по різні боки.
Буває Показати IP 8 Лютого 2020 17:45
Ну проступилася людина. Слова богу що усе добре закінчильсь, що всі цілі і здорові. Таке може бути з кожним. Чого усі такі злі? Сприймаєте новину з гумором))) це ж Україна)))))
Анонім до Буває Показати IP 8 Лютого 2020 20:49
потрапиш під колеса такої з гумором - обхохочешся на повні калісони
До буває Показати IP 8 Лютого 2020 22:11
А якщо б зробила дтп,чи збила людину?
Укр Показати IP 9 Лютого 2020 10:40
Таке враження, що люди, які написали коментарі всі дуже чесні, щирі, ніколи не вчиняли правопорушень...і якщо вони потраплять в якусь халепу, то повірте... кожен скористається своїми людьми для вирішення того чи іншого питання... схаменіться, не заздріть.. а в даному випадку ніяких наслідків не настало, людина скористалася наданим законом правом, яким може скористатися кожен, можливо зробила висновки.. от і все
Народна прокуратура Показати IP 9 Лютого 2020 15:37
Вона то може й скористалась. Припускаю, що й припустилась помилки (скоріш за все, однак, це вже не вперше). Чому ж тоді саме й не заплатила штраф? Бісить трудовий колектив!!! Недавно один такий "простий громадянин", теж, здається, з Рожищ, будучи п'яним, вбив жінку в с.Піддубцях, а потім переховувався майже тиждень. Захищайте їх і далі, але потім не волайте, коли самі постраждаєте. Це яскравий показник, як наше суспільство толерує різного роду правопорушників. Винна ж у нас в усьому лише влада
єнот потаскун Показати IP 9 Лютого 2020 22:50
ВОНА ЇХАЛА НА ВИКЛИК ДО ХВОРОГО )))