У Луцьку п’яний водій, який ніколи не отримував права, в’їхав в огородження. Що йому присудили
У Луцьку за п’яну ДТП та кермування без прав водій змушений буде заплатити понад 40 тисяч гривень штрафу.
Як вказується у постанові, ввечері 14 вересня на вулиці Парковій Віталій К. за кермом автомобіля Skoda не впорався з керуванням та в’їхав у пішохідне огородження.
Під час спілкування з водієм патрульні помітили у нього ознаки сп’яніння: запах алкоголю, порушення координації рухів, поведінка, що не відповідала обстановці. Проте пройти огляд на стан сп’яніння на місці аварії чоловік категорично відмовився.
Також інспектори встановили, що Віталій К. керував авто без посвідчення водія, адже ніколи його не отримував. Ба більше, це порушення він скоїв вдруге за рік.
Читати ще: Біля Луцька спіймали водія під кайфом: адвокат у суді запевняв, що він вживав траву за 5 днів до того
Під час судового засідання, яке чоловік проігнорував, його вина була доведена зібраними доказами.
Тож суддя за спричинення ДТП, керування у нетверезому стані без посвідчення водія оштрафував водія на 40 800 гривень. Крім того, його на п’ять років позбавили прав.
Олена БІДЗЮРА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як вказується у постанові, ввечері 14 вересня на вулиці Парковій Віталій К. за кермом автомобіля Skoda не впорався з керуванням та в’їхав у пішохідне огородження.
Під час спілкування з водієм патрульні помітили у нього ознаки сп’яніння: запах алкоголю, порушення координації рухів, поведінка, що не відповідала обстановці. Проте пройти огляд на стан сп’яніння на місці аварії чоловік категорично відмовився.
Також інспектори встановили, що Віталій К. керував авто без посвідчення водія, адже ніколи його не отримував. Ба більше, це порушення він скоїв вдруге за рік.
Читати ще: Біля Луцька спіймали водія під кайфом: адвокат у суді запевняв, що він вживав траву за 5 днів до того
Під час судового засідання, яке чоловік проігнорував, його вина була доведена зібраними доказами.
Тож суддя за спричинення ДТП, керування у нетверезому стані без посвідчення водія оштрафував водія на 40 800 гривень. Крім того, його на п’ять років позбавили прав.
Олена БІДЗЮРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
З контрабандного маршруту – на службу військовим: на Волині вилучений мікроавтобус передали ЗСУ
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45
25 червня: свята, події, факти. Всесвітній день панування кішок та День митника в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сонячне затемнення через 50 днів: де і коли його можна побачити
24 Червня 2026 23:46
24 Червня 2026 23:46
У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи
24 Червня 2026 23:28
24 Червня 2026 23:28
Скільки на Волині людей отримують пенсію за особливі заслуги перед Україною
24 Червня 2026 23:09
24 Червня 2026 23:09

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.