У Луцьку під час купання в Стиру двоє чоловіків порізали ноги
Днями плавці-рятувальники, які чергують на рятувальному посту на березі річки Стир у Луцьку, двічі надавали допомогу громадянам, які травмувалися під час купання.
Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Волинській області.
24 червня о 16:20 до плавців-рятувальників звернувся за допомогою лучанин. Чоловік пошкодив ногу під час купання й вийшов з води із сильною кровотечею правої стопи. Рятувальники наклали джгут, зупинили кровотечу й викликали медиків.
26 червня близько 19-ої години рятувальники надали першу долікарську допомогу ще одному чоловікові, який порізав у воді ногу. Тож рятувальники обробили й забинтували рану.
Служба порятунку закликає громадян бути максимально обережними під час відпочинку на воді. «Купайтеся у місцях, де діють рятувальні пости. Не стрибайте у воду з круч та крутих берегів, не заходьте у воду напідпитку та пильнуйте за дітьми», – наголошують.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Волинській області.
24 червня о 16:20 до плавців-рятувальників звернувся за допомогою лучанин. Чоловік пошкодив ногу під час купання й вийшов з води із сильною кровотечею правої стопи. Рятувальники наклали джгут, зупинили кровотечу й викликали медиків.
26 червня близько 19-ої години рятувальники надали першу долікарську допомогу ще одному чоловікові, який порізав у воді ногу. Тож рятувальники обробили й забинтували рану.
Служба порятунку закликає громадян бути максимально обережними під час відпочинку на воді. «Купайтеся у місцях, де діють рятувальні пости. Не стрибайте у воду з круч та крутих берегів, не заходьте у воду напідпитку та пильнуйте за дітьми», – наголошують.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Ната
Показати IP
27 Червня 2022 14:48
Стир не такий безпечний як дехто думає, там можна втопитися і ширина річки велика омана, тому порізати ногу думаю це найменше зло. І течія там теж не маленька...особисто я побоююся його, хоч і місцева, брудний, водорослі в яких можна зашпортатися і судячи з того що там на Бандерштаті хлопчина втопився то ще й рятувальники поганенько працюють.
Микола
Показати IP
27 Червня 2022 22:44
Річку Стир треба почистити перш ніж купатись
22-річний волинянин гратиме за футбольний клуб з Одеси
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
У Любешівській громаді призупинять роботу сім дитсадків
Сьогодні 11:47
Сьогодні 11:47
Як фен-щітка допомагає сушити й укладати волосся вдома?
Сьогодні 11:30
Сьогодні 11:30
Росіяни вночі запустили по Україні сім «Іскандерів» і майже 200 ударних дронів. Є постраждалі
Сьогодні 11:13
Сьогодні 11:13
Opel не пропустив Nissan: у Луцьку на Кравчука – ДТП
Сьогодні 10:57
Сьогодні 10:57
«Тобі ніхто не допоможе, мама за 600 км»: у елітному дитячому таборі в Україні спалахнув скандал
Сьогодні 10:40
Сьогодні 10:40

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.