USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку підняли найвищий прапор на Волині. Фото, відео

23 Серпня 2021 09:25
У Луцьку на Київському майдані підняли Державний Прапор України.

Церемонія підняття розпочалася о 9 ранку 23 серпня.

На урочистостях присутні голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко, міський голова Ігор Поліщук та перший заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук. Водночас на свято зібралося чимало містян у вишиванках та з прапорцями в руках.

Після церемонії підняття прапора хвилиною мовчання пом’янули загиблих українців. Потому до присутніх з вітальним словом звернувся голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко. Під час виступу він зазначив, що прапор, встановлений у Луцьку, вважається найвищим на Волині.

До слова, висота прапора становить 50 метрів, розмір полотнища орієнтовно 10×12 м. Поблизу встановленого прапора облаштували освітлення та благоустрій.

Читати також: Найбільший прапор України розгорнули у Луцьку на «Бандерштаті». Відео

Опісля за ініціативи президента України Володимира Зеленського щодо забезпечення житлом ветеранів АТО-ООС до 30-річчя незалежності України сертифікат та ключі від трикімнатної квартири вручили майстру-сержанту Державної прикордонної служби України, учаснику АТО Сергію Леухіну.

Потім запросили до слова Юрія Поліщука. Як зазначив він під час виступу, державний прапор – символ боротьби українців за незалежність.

«Я хочу, щоб через віки, через століття наш стяг був символом щастя, добробуту, достатку української нації», – сказав депутат.

Привітав із Днем Державного Прапора України присутніх і мер Луцька Ігор Поліщук.
«Сьогодні день, коли ми відчуваємо гордість за наш прапор, за нашу країну, за результати праці багатьох поколінь українців, за нашу мужність і відданість Українській державі», – розповів у коментарі Інформаційному Агентству Волинські Новини міський голова.

На питання, якою очільник Луцька бачить Україну через 30 років, він додав: «Хочу бачити і прошу в Господа, щоб вона була успішною, процвітаючою, сучасною європейською державою, могутньою та самодостатньою, яка не буде слухати «порадників» і «друзів», а сама буде вирішувати, який вектор рохвитку нам обирати, як нам жити, як нам розвивати свою державу».

Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Андрій Показати IP 23 Серпня 2021 09:42
Так хто той таємничий благодійник за чиї кошти було це все створено???
Внук до Андрій Показати IP 23 Серпня 2021 11:20
Ми з Вами. Орієнтовна вартість 170 млн грн. Всього 17 по Україні. Тобто оце чудо світу коштує 10 млн грн. В країні де половина населення живе менше ніж на 10000 в місяць. Ура ура ура.
Анонім до Внук Показати IP 23 Серпня 2021 11:44
Перемога.Прапор високий ураа,а те що люди просять,збирають кошти на лікування хвороб то нікого не цікавить.
дідо Показати IP 23 Серпня 2021 09:45
Де маски ?
лучанин Показати IP 23 Серпня 2021 10:05
Чи встоїть до завтра?
Иван Показати IP 23 Серпня 2021 10:22
Ну наконец-то.......висит .....
Андрій Показати IP 23 Серпня 2021 10:35
Так хто той таємничий благодійник за чиї кошти було це все створено???
Петро Показати IP 23 Серпня 2021 10:43
.......нарешті............повісили..........
Гліб Показати IP 23 Серпня 2021 11:24
Благодійники - платники податків.
777 Показати IP 23 Серпня 2021 11:36
А че нибудь другое умеете? Открыть завод.построить электростанцию. мост выпустить свой корабль самолет. ну хотя бы автомобиль?
Він до 777 Показати IP 23 Серпня 2021 11:56
Вміємо, звичайно. Мокшанські болота осушувати, наприклад. Методички ще не змінили?
Национально-несвидом до 777 Показати IP 23 Серпня 2021 12:25
Ещё мы умеем переименовывать троллейбусные остановки)))
Дідо Показати IP 23 Серпня 2021 11:37
А тойво, найвищі зарплати, пенсії зробити можна?
Арафат Показати IP 23 Серпня 2021 12:10
Де МАСКИ??? Через місяць знову почнуть ударними темпами боротьбу з ковідом?
Лучанка Показати IP 23 Серпня 2021 12:52
А хтось спитався у платників податків чи доцільно цей прапор за такі кошти вішати? Краще б підготувалися до Чергової хвилі ковіду.
Лучанка Показати IP 23 Серпня 2021 13:04
Чому не публікуєте думки лучан? Що правда очі колить!!!!!
СергійНА Показати IP 23 Серпня 2021 13:07
НАЙВИЩИЙ ПРАПОР НА ВОЛИНІ - В лУЦЬКУ НА БУДИНКУ ПО ВУЛИЦІ СЛОВАЦЬКОГО!!!
Народ Показати IP 23 Серпня 2021 13:40
Та не потрібний він нам. Може просто красти перестанете!!!!!! На тому ж прапорі 40% вкрадено...
В. Показати IP 23 Серпня 2021 16:51
Стесняюсь спросить а за чей щет этот банкет
Оленка Показати IP 23 Серпня 2021 19:00
Дивуюся нашій владі - найвищий прапор, людина року - невже оце їхнє завдання їхні функції???Медичні працівники сидять дома без зарплати чи з авансом в 1000 грн. і мусять дивитися на овесь цей пафос, безглузде витрачання коштів. Таке враження що кароновірус пошкодив мізки людям, які мають все роботи для того щоб люди могли жити, а не виживати - існувати. Григорій Недопал схаменіться!!!
Коронавірус Показати IP 23 Серпня 2021 19:10
Молодці!
Всім Показати IP 23 Серпня 2021 20:26
коментаторам. Шлункові потреби явно переважають. Сядьте, візьміть олівець, папір, калькулятор та підрахуйте - скільки на рік ви витрачаєте на алкоголь (водку з пивом), на сігарєти, чипси, сухарики та іншу отруту, а скільки на книги. Скільки часу витрачаєте на дурні розмови, телевізор, серіали, телешоу, а скільки на читання та роздуми. Оцінивши різницю, беріться демонструвати вміст своїх черепів на широких екранів сайтів і різних інших соцресурсах.
Н до Всім Показати IP 24 Серпня 2021 08:01
1 собi пiдраховуй 2 не суди усiх по собi 3 поживи тиждень без iжi або мicяць на макаронах i, звичайно без чипсiв...
До Н Показати IP 24 Серпня 2021 15:01
Хочеш сказати, що це дописують голодні або після місячних макаронів? Та ні, це робота недовиявлених путніських ботів, статки яких забезпечують їм вельми пристойне харчування та декого з оригінальних і екзальтованих від чипсів з пивом. Голодні Інтернетом не користуються, а жлобам ніколи ніщо не подобається, навіть власне гузно.