USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку планують реконструювати вхід до центрального парку

23 Грудня 2020 17:27
У Луцьку планують реконструювати вхід до центрального парку культури та відпочинку зі сторони головного корпусу Волинського національного університету.

Про це стало відомо 23 грудня під час позачергового засідання міської ради.

Луцький міський голова Ігор Поліщук повідомив, що наразі в планах є реконструкція спуску від проспекту Волі до центрального парку, адже він був облаштваний ще в 50-60-х роках минулого століття. Також передбачається і ремонт фонтану.

«Питання розглядатиметься в комплексі. Всі гранітні споруди в нормальному стані, але необхідно поправити основу, замінити гранітні плити, реконструювати сходи та відремонтувати фонтан», - зазначив міський голова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
читач Показати IP 23 Грудня 2020 17:41
Проспект Волі вже дореконструюйте толково!!!!
лучанка Показати IP 23 Грудня 2020 19:08
Є вільні кошти-дах у нас перекрийте!
лучанин до лучанка Показати IP 24 Грудня 2020 12:57
ваш дах ви і мінйте, хазяї.
Оля Показати IP 23 Грудня 2020 19:51
Фонтан з 60-70х був гарний. А вхід вже скільки можна міняти? То клумби до 900 річчя Луцька, то водоспади
Ларков Показати IP 23 Грудня 2020 21:59
Якщо реконструювати фонтан, чи вхід до парку, то треба почати з майдану біля головного корпусу унверситету. Там давно проситься благоустрій Після дощів, стоять калюжі. А в них купаються горобці...
Лучанин Показати IP 23 Грудня 2020 23:29
А ті сосни, шо біля університету, повикорчовуйте, а то такі страшні, як атомна война ! Оголосіть конкурс на університетську площу. А то стоїть пам'ятник українському генію посеред якогось чагарника !
Нострадамус Показати IP 24 Грудня 2020 00:24
Засипте ями на ТРутовського!...