USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.80
  • PLN 9.65 9.85

У Луцьку побувала перша леді Польщі. Фото

24 Листопада 2023 17:27
У пʼятницю, 24 листопада, до Луцька завітала перша леді Польщі Агата Корнгаузер-Дуда.

Про це повідомив міський голова Ігор Поліщук.

«Сьогодні в Луцьку зустрічали першу леді Польщі Агату Корнгаузер-Дуду. Перший візит першої леді Польщі в наше місто за всі часи», – повідомив мер.

Судячи зі світлин, які опублікував Ігор Поліщук, поважну гостю зустрічали в Музейному просторі «Окольний замок».

Нагадаємо, у липні Луцьк відвідували президенти України та Польщі Володимир Зеленський та Анжей Дуда.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
санітар Показати IP 24 Листопада 2023 17:33
Яка ціль приїзду?
дідо Показати IP 24 Листопада 2023 17:55
на кордон її треба було звозити...
Анонім Показати IP 24 Листопада 2023 18:35
А чого зустріч відбулась не на кордоні, де пшеки принижують українців?
123 Показати IP 24 Листопада 2023 18:38
Немова слово вимовила? А може б так на кордон поїхала? Або чоловікові на вухо нашептала, щоб його ще наразі діючий уряд зробив щось на кордоні?
Байден Показати IP 24 Листопада 2023 20:44
Ляхи були і залишаться ляхами - вони х ...р клали на Україну, а Німечина на них . З такими підходами вони можуть зайти у склад Російської імперії як вже було в цієї гісторії. За законами діалектики усе повертається на круги своя - тільки на іншому рівні ...
Анонім до Байден Показати IP 25 Листопада 2023 20:11
пуйлашка на початках вторгнення пропонував Польщі поділ України. Але Польща кацапляндію послала нах.р. ТОМУ СКАЧИ КАЦАП НА ПЛЯШЦІ ДАЛІ.
Б.Х. Показати IP 24 Листопада 2023 21:36
Нові володіння оглядала!
Раєвич Тамара Іванів Показати IP 25 Листопада 2023 13:03
Хочеться, щоб такі візити супроводжувалися зустріччю з людьми. Щоб бачили настрій волинян, відсутність національно-заангажованих щодо Польщі. Несправедливість тих тверджень, які кидаються в адресу нашого краю. Історію потрібно знати, щоб не повторювати помилок минулого. Сьогоднішній день скорботний для українського народу - День пам'яті жертв Голодомору. Чи запропоновано спільне вшанування пам'яті жертв?