USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку помер відомий стоматолог Віталій Матюшенко

28 Січня 2021 14:25
У ніч на 28 січня помер лікар хірург-імплантолог КП «Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка» Матюшенко Віталій Васильович.

Про це повідомляється на сторінці Луцької стоматологічної поліклініки у фейсбуці.

«З глибоким жалем спішимо повідомити, що вночі 28. 01. 2021 року пішов з життя відомий лікар-хірург-імплантолог, вчитель та наставник для багатьох лікарів, прекрасна життєрадісна людина, люблячий батько Матюшенко Віталій Васильович», – йдеться у повідомленні.

Прощання відбудеться у Свято-Феодосівському храмі (навпроти кондитерської фабрики) о 19.00 год. Похорон відбудеться завтра, 29 січня, о 12.00.

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює співчуття родичам та колегам Віталія Матюшенка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
пацієнтка Показати IP 28 Січня 2021 15:44
як шкода((((( наче хтось рідний. А ще в понеділок ми спілкувалися. Царство небесне. Не вірю, що пишу це. Плачу....
Його інтерн Показати IP 28 Січня 2021 16:16
Я просто відмовляюся в це вірити.Людина з великої літери і з золотими руками.Нехай спочиває з миром;-(
Друзі Показати IP 28 Січня 2021 16:29
Щире співчуття рідним та близьким!!!!Любим, пам'ятаєм, сумуєм....
Іван Показати IP 28 Січня 2021 16:35
Це жах, спілкувались на днях...чому помер, що сталось?
Пацієнт Показати IP 29 Січня 2021 07:53
Медик мав золоті руки !!!! Царство небесне!!!!
666 Показати IP 29 Січня 2021 16:42
Прощальный поклон тебе, Доктор от Бога. Царство небесное душе твоей, Доктор от Бога.
Олег до 666 Показати IP 30 Січня 2021 12:40
Ви або хрестик зніміть,або труси вдягніть.Як може писати про Бога людина з таким ніком.А рідним Лікаря найщиріші співчуття.
666 до Олег Показати IP 30 Січня 2021 18:23
Проповеди - идите в церковь читайте и гадостей, из добрых побуждений, не устраивайте))
Надія Показати IP 29 Січня 2021 17:42
Велика втрата для Луцька... Царство небесне...
Віктор Показати IP 30 Січня 2021 20:19
Глибокий сум з приводу смерті брата.Співчуття сім`ї родині близьким друзям .Вічная пам`ять !
Віталій Показати IP 3 Лютого 2021 21:02
Думаю це був найкращий хірург нашого міста, завжди записувався до нього. Світла людина з золотими руками, я в шоці... Світла пам'ять та вічний спокій...
Пам'ятаємо до Віталій Показати IP 7 Березня 2021 16:20
Однозначно кращий, справді лікар! Дуже шкода.
Ірина Показати IP 18 Квітня 2021 17:19
Що ж трапилось??