USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

У Луцьку попрощалися з Героєм Юрієм Дудою

31 Жовтня 2025 13:40
Сьогодні, 31 жовтня, у кафедральному соборі Святої Трійці в Луцьку відбувся чин похорону захисника України Юрія Дуди.

Про це інформують у міськраді.

Лучанин Дуда Юрій Володимирович (08.01.1999 року народження) був призваний на військову службу до складу військової частини на посаду старшого стрільця-вогнеметника 3 десантно-штурмового відділення 2 десантно-штурмового взводу 11 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового батальйону.

Герой Юрій Дуда загинув 20.10.2025 року під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Сухецьке Донецької області.

Помолився за упокій душі захисника та провів його в останню дорогу разом з рідними, побратимами і жителями громади секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко.

Поховали військовослужбовця у секторі військових поховань на міському кладовищі у селі Гаразджа.

Редакція Волинських Новин висловлює щирі співчуття рідним. Вічна і світла пам’ять Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus