USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

У Луцьку прощалися з Героєм Михайлом Чернюком

Сьогодні 14:00
Сьогодні, 19 грудня, у кафедральному соборі Святої Трійці у Луцьку відбулося прощання з полеглим на війні військовослужбовцем Чернюком Михайлом Миколайовичем (07.06.1989 року народження).

Про це повідомили у міській раді.

Воїн загинув 12 грудня під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Костянтинівка Донецької області.

Віддати останню шану захиснику, помолитися за упокій його душі та провести в останню дорогу прийшли родина, друзі, колеги, побратими та жителі територіальної громади.

Поховали Героя у секторі військових поховань на міському кладовищі у селі Гаразджа.

Редакція Волинських Новин висловлює щирі співчуття родині. Вічна пам’ять, честь і шана Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus