USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

У Луцьку родичі не пропускали автобус з призовниками

24 Листопада 2018 14:56
Близько 11.00 години сьогодні, 24 листопада, біля Волинського обласного військового комісаріату зібралися родичі призовників. Вони не пропускали автобус з призовниками, який прямував на вокзал. Родичі кажуть, призовники не прийшли належно медкомісії, а їх вже відправили служити. Про це інформує Суспільне Волині.

"Мама призовника Світлана Власюк з Маневич каже: син не пройшов як належить медкомісію.

Валентина Горчакова розповіла, що чоловіка до військкомату забрали учора, сьогодні відправили служити", - йдеться у дописі.

Зі слів старшого офіцера військкомату Олега Гаврилюка, 20 призовників потягом доправлять до Київської області. Каже, усі пройшли медкомісію на місці, до служби придатні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
дідо Показати IP 24 Листопада 2018 15:05
московська пропаганда в дії.
Вася до дідо Показати IP 24 Листопада 2018 15:15
іди проспись
Корiнний лучанин Показати IP 24 Листопада 2018 16:05
До психiатра.
петро Показати IP 24 Листопада 2018 19:34
Раби по указу рошена поїхали служити, а рошен виділяє собі та марині 1.7 лярда на фонди власні. Феодалізм, країна кріпаків.
Міномет Пашинського Показати IP 24 Листопада 2018 19:54
Рівень потріатизму зашкалює.
Енді Лесс Показати IP 24 Листопада 2018 21:33
А я яй! В армію забирають... Мамо, спасай
Антон до Енді Лесс Показати IP 24 Листопада 2018 22:42
Сц*кунів то і забирають, а нормальні хлопці заробляють гроші, а воєнкомів, посилають гуляти лісом, і не бояться, ні воєнкома ні порошенка і його указів, усі военкоми роблять по указу головнокомандувача тобто Рошена.
Енді Лесс до Антон Показати IP 25 Листопада 2018 09:29
Сц*куни то і ухиляються. Строковав служба була при любій владі і ткакого роз..здяйства не було ніколи!
Антон до Енді Лесс Показати IP 25 Листопада 2018 16:57
строкову така як в нас започаткував совок
Петро Порошенко Показати IP 25 Листопада 2018 08:41
Путін Х*йло!!!
Серж По Показати IP 25 Листопада 2018 09:39
У всьому винуват Порошенко і Гройсман: в підїзді нассцяв - порох, мусор в лісі залишив - порох, розбив лампочку ліхтаря - гройс, каналізаційні люки покрав- гройс (тільки він, вон який буйвол!). Начніть із себе. Тут правильно писали, що строкова служба була завжди і в багатьох країнах! Просто рівень наглості і безвідповідальності суспільства досяг такої межі, де все, що "мені не подобається" - все зрада! Це і про нерозмитнення машин, і про бурштин, і про прорив контрабандистами кордону, і про непокору поліції, ну і про прозов на строкову... Хтось каже, що мені держава нічо не дала і це не мою війна... Схаменіться!
Володя до Серж По Показати IP 25 Листопада 2018 10:51
То іди і воюй
андрій до Серж По Показати IP 25 Листопада 2018 17:01
мене мати народила, мати з батьком виховала, дали необхідне, держава дала нічого, це не моя війна, я турботи держави на своє життя нен відчуваю, держава тільки заважає жити. А ті подачки від держави можна заробити за місяць не напрягаючить, на дитину зараз ви плачують стільки що це 1 місяць роботи в польщі, це позор.