USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

У Луцьку розпочинають ремонт правої частини проспекту Соборності

31 Серпня 2021 09:57
У Луцьку можливий уповільнений рух транспорту проспектом Соборності через ремонтні роботи.

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Сьогодні розпочинаються роботи з ремонту правої частини проспекту Соборності на відрізку від вулиці Чорновола до Єршова.

Водіїв просять вибачення за тимчасові незручності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Водій Показати IP 31 Серпня 2021 12:02
Волі вже зробили... За Соборності беруться Позор!!!!
Скоро осінь до Водій Показати IP 31 Серпня 2021 13:07
Просто скоро осінь, попереду суттєве підняття цін абсолютно на все, тому можливий соціальний бунт, а гроші самі себе не відмиють, от і беруться за все, як можна швидше
Просто поряд Показати IP 31 Серпня 2021 13:19
Ще включіть ремонт по Перемоги, Ковельській. Тоді у Луцьку точно настане колапс
Водій до Просто поряд Показати IP 31 Серпня 2021 13:35
Іди поплач. Я краще обїду ту ділянку і дочекаюся нової дороги ніж буду далі по тих горбах катати. А вам напевно буде не зручно через те, що маршрутки маршрут свій змінять)
Роман Показати IP 31 Серпня 2021 13:42
Що Ви за люди,це ж для Нас з Вами робиться. Виїдьте на 15хв.раніше і всюди встигнете і колапс не страшний буде.
Ку-ку Показати IP 31 Серпня 2021 17:04
Права частина проспекту - це та, яка йде по стороні ЗАГСу? Я розумію, що треба рахувати початком від початку номерації будинків, так?
Лучанин Показати IP 31 Серпня 2021 18:43
Ні, тож написано від вулиці Чорновола (Там-Там ) до вулиці Єршова (Глобус)
Лучанка Показати IP 31 Серпня 2021 19:55
радіти треба і підтримувати а не нити