USD 39.40 39.74
  • USD 39.40 39.74
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

У Луцьку скасували концерт Віталія Козловського

17 Квітня 2021 17:33
У Луцьку скасували концерт відомого українського співака Віталія Козловського, який мав відбутися сьогодні, 17 квітня, о 19:00 у ресторації «Каша».

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив арт-директор закладу Євген Чепіль.

«На жаль, через епідемічну ситуацію, пов’язану зі спалахом COVID-19 в окремих областях та й в країні в цілому, виступ Віталія Козловського 17 квітня скасували. Ми дізналися про це фактично в останній момент», – зазначив Євген.

З його слів, наразі невідомо, на яку дату перенесуть виступ співака.

«Ймовірно, концерт відбудеться вже після Великодня», – зазначив арт-директор ресторації.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агенство Волинські Новини повідомляло про те, що до Луцька із новою концертною програмою завітає знаний український співак та улюбленець жінок Віталій Козловський. У межах музичної програми співак збирався презентувати свою нову пісню «Мала, танцюй» та кліп на неї.

Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
! Показати IP 17 Квітня 2021 17:39
яке горе ! каша скисла! хтось з надвисоким інтелектом придумав назву ресторану!
Лучанин до ! Показати IP 19 Квітня 2021 10:06
А що краще було б, коли назва була "porridge" чи "cereals"?
Лучанин Показати IP 17 Квітня 2021 18:17
Зараз великий піст, які можуть бути концерти.
Мітя до Лучанин Показати IP 18 Квітня 2021 08:18
Не фанат козла, але ми в світській державі. Песахи, пости і різні забобони та заборони - це твоє особисте питання
Фанат Показати IP 17 Квітня 2021 18:46
Можливо на того олуха ніхто квитків не купляв?))))))
Ваван Показати IP 17 Квітня 2021 19:41
А що, він ще співає?
101 до Ваван Показати IP 18 Квітня 2021 10:43
Ну так, пробує, старається, але виходить не дуже!
Qwerty Показати IP 17 Квітня 2021 20:12
Той олух штепу підтримує ,сипаратюга.
Роман Показати IP 17 Квітня 2021 20:33
Відомого??????????????????????????????
додік до Роман Показати IP 19 Квітня 2021 13:00
"Широко відомий у вузьких колах" (с)
З Кременецької Показати IP 17 Квітня 2021 21:21
Надіялись лучани, шо та "Каша" до концерту того "відомого" співака біля своєї Каші хоч віником територію попідмітає. Та де там ! На терасі підлога прогнила, дошки обшивки повідривали, тими віниками у вазонах махає вітер і відриває гілляки, тротар просів так, шо можна спотикнутися, окурків по коліна, а смітники перед входом ніхто і ніколи не випорожнює,. Яка Каша - такий, видно, і співак !
Підозрілий Показати IP 17 Квітня 2021 21:42
Яка ж така епідеміологічна ситуація?Луцьк не знаходиться в червоній зоні.Як тепер жити?
екс до Підозрілий Показати IP 18 Квітня 2021 10:45
Не можеж жити без концерту козла??? не думав що існують такі убогі люди...