USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.85 10.00

У Луцьку водій авто на переході збив дівчину: момент аварії

20 Вересня 2023 12:16
Диспетчером відділу «Центру безпеки міста Луцьк» на камерах відеоспостереження було зафіксовано дорожньо-транспортну пригоду, що трапилась на пішохідному переході по вулиці Яровиця у Луцьку.

Про це повідомляє Департамент Муніципальної варти.

Водій автомобіля «ВАЗ», д.н.з. «АС1584СВ», не був уважний, не надав перевагу в русі пішоходу, який переходив дорогу по нерегульованому пішохідному переході та здійснив наїзд.

На місці події працював екіпаж поліції, що зафіксував обставини аварії.
Нагадаємо, вчора 23-річний водій ВАЗ наїхав на 18-річну пішохідку. Дівчина отримала тілесні ушкодження, її ушпиталили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 20 Вересня 2023 13:32
видайте йому наліпку на той корч "обережно! сліпий за рулем!"
123 Показати IP 20 Вересня 2023 13:56
перед тим як переходити, пішохід навіть не подивилась в бік авто !!! порушила ПДР: ПДР України 4.14 Обов'язки і права пішоходів 4.14. Пішоходам забороняється: а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху; б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід; ...
Народна прокуратура до 123 Показати IP 20 Вересня 2023 14:34
Ти осліп? Дівчина подивилась на цього жигуля, впевнилась, що він досить далеко і їде не швидко, тож має виконати вимоги правил дорожнього руху - зупинитись, і спокійно собі пішла переходом. А те недолуге за кермом як їхало, таким же спокійним темпом і продовжило рух. Прямо по пішоходу. Що йому завадило зупинитись? і виявиться, що за кермом того корча або якийсь безробітний або пенсіонер і навіть компесації за лікування не зможе надати.
123 до Народна прокуратура Показати IP 20 Вересня 2023 16:33
наголошу ще раз ! Пішоходам забороняється: а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху ! я не захищаю водія, особисто я звертаю увагу на таких самовпевнених пішоходів.
Лучанин до 123 Показати IP 20 Вересня 2023 14:35
А водій хоч в чомусь впенився? Чи це тільки обов"язков пішоходів?
Вася до Лучанин Показати IP 22 Вересня 2023 00:00
Може водій і не впевнився, але в лікарні пішохід , а тому впевнюватись треба було саме йому , що автомобіль зупинився ! У водія могло зупинитись серце, відмовити гальма … а виходити на доругу думаючи , що ти правий не є мудро і можна не в лікарні опинитись, а і в Гаразджі
Василь Показати IP 20 Вересня 2023 14:25
"водій не був уважним.."-але і пішохід також.В даному випадку більша вина у пішохода,задумалась про хлопця,а водій зловив гаву.
123 до Василь Показати IP 20 Вересня 2023 17:46
+++ коротко і ясно+++
Був випадок до Василь Показати IP 20 Вересня 2023 18:18
Був випадок в мене особисто, коли вина розподяляється 50/50 або 30/70. Далі суд вирішує. В даному випадку обоє зловили гаву. Дівчина мала б голову не відвертати а дивитись вліво постійно .Потім на другій половині дороги - дивитись вправо постійно. Автівка не паперова і зупинитись раптово теж не може.