USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку врятували чоловіка, який впав у 5-метровий котлован

4 Січня 2021 15:19
4 січня об 11:46 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що у Луцьку в районі вулиці Привокзальної чоловік упав у викопаний для ремонту теплотраси котлован завглибшки 5 метрів. Чоловіка помітила жінка, яка проходила дорогою, та викликала рятувальників.

Про це повідомляє Управління ДСНС у Волинській області.

На місце події прибули працівники групи рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення.

Потерпілого з ознаками життя, але без свідомості вони виявили на дні котловану по пояс у воді. Працівники ДСНС за допомогою рятувальних мотузок зафіксували чоловіка на медичних ношах та підійняли телескопічною драбиною на поверхню, де й передали до рук медиків.
Об 12:35 бійці ДСНС завершили рятувальну операцію.

Потерпілого госпіталізовано до Луцької міської клінічної лікарні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Мда... Показати IP 4 Січня 2021 15:37
Від того Луцьктепла одні проблеми людям...
додік Показати IP 4 Січня 2021 15:38
Чому котлован не огороджений, як того вимагають ДБН? Виконроб отримає пару років...
Лучанин до додік Показати IP 4 Січня 2021 16:44
Правила і закони - для лохів. Справжні українські "мужчіни" настільки брутальні і "хоробрі", що в них прям в генах закодовона інформація про порушення всіх коли-небудь писаних правил(включаючи правила здорового глузду та руху на дорозі). Коли щось трапляється, тоді просто потрібно почесати потилицю і сказати фразу, яка пояснює всі причинно-наслідкові зв"язки: "Як би ж то знаття" або інші модифікації даного вислову. Тільки, на жаль, від цього всього страждають люди...
Луцьк до Лучанин Показати IP 5 Січня 2021 10:36
Не зрозуміли тролінгу на рахунок організацій та людей, які нехтують правилами безпеки: в даному випадку виявився котлован необгороджений. А скільки ще таких "дрібних" порушень правил безпеки по місту є і на них ніхто не зважає поки не трапиться біда...
Авжеж до додік Показати IP 4 Січня 2021 16:50
Якщо невдовзі з'явиться правоохоронна система то можливо да, а так поки що можуть посадити потерпілого.
Василь Показати IP 4 Січня 2021 16:41
Самі собі вирили яму ,та ще і для людей.Некомпетентність,безвідповідальність і завідомо неправдива інформація-ось візитівка Луцьктепла.Пора вже новообраній владі приймати якісь логічні рішення по даній організації-інакше не завжди буде +8град в січні.А якщо - 15град??
1 Показати IP 4 Січня 2021 16:42
менше пити треба
Лучнин до 1 Показати IP 4 Січня 2021 16:46
Пити в будь-якому випадку потрібно менше. Але чи огордженний той котлован?
Анонім Показати IP 4 Січня 2021 23:46
Це не Луцьктепло викопало котлован,а міністерство оборони веде каналізацію