USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку встановлюють першу «розумну зупинку». Фото

15 Січня 2021 10:39
У Луцьку реалізовується проєкт «Використання екологічних і розумних технологій у системі громадського транспорту міста Луцька». Цей проєкт передбачає встановлення 9 «розумних зупинок» для громадського транспорту, кожна з яких міститиме інформаційне табло, на якому висвітлюватиметься інформація про прибуття громадського транспорту, сонячну батарею, точку для підзарядки смартфону, зовнішнє освітлення, смітники для роздільного збору сміття, сітілайт та камеру відеоспостереження.

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Сьогодні встановлення першої такої конструкції було розпочато на зупинці «Центральний універмаг міста».
Окрім того, реалізація проєкту передбачає закупівлю серверу для збереження інформації з камер відеоспостереження, розробку Стратегії розвитку громадського транспорту та транспортної інфраструктури Луцької міської територіальної громади до 2025 року, створення сайту, що висвітлюватиме інформацію про громадський транспорт Луцької МТГ, організацію навчань для працівників Луцького підприємства електротранспорту та багато іншого.

Проєкт фінансується у співпраці із Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини через Engagement Global gGmbH та Сервісної служби «Міста в єдиному світі», програма Nakopa. Сума грантових коштів становить 6 541 000 грн, а співфінансування з бюджету громади - 1 014 660 грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Марія Показати IP 15 Січня 2021 10:51
Були такі зупинки у Варшаві в 1990 році, в серпні.Тільки підзарядки не було, не було що заряджати.
здравомислячий до Марія Показати IP 15 Січня 2021 11:20
Цілий грудень була плюсова температура надворі(не було ні снігу, ні морозу)-то нічого не робили-невідомо що чекали(напевно чекали морозів).Як тільки випав сніг і почався мороз то почали встановлювати зупинку.Все роблять навпаки!Це по нашому-по- українськи!Нема що сказати!Одним словом-Молодці!
Лучанин до здравомислячий Показати IP 15 Січня 2021 23:40
Зроби 9 зупинок за місяць. Чудо ти швидке. А по-українські - в мороз бухати? Яка тобі різниця в мороз чи сніг. Роблять люди і добре! Гниле ти.
житель Луцька до здравомислячий Показати IP 16 Січня 2021 16:28
Наскільки мені відомо ці зупинки робить компанія "Модерн Експо". А в них там виробничі потужності завантажені на кілька місяців вперед. Мабуть як тільки Модерн виготовив їх, так і відразу почали встановлювати зупинки.
небайдужий до Марія Показати IP 15 Січня 2021 11:28
Беремо загальну суму і ділимо на 9 зупинок.Зробити і встановити лише 1 зупинку виходить аж 840 000 грн.То квартиру можна було б купити за такі кошти тому хто її дуже потребує,наприклад сироті у якої нема ні мами ні тата.Міська влада могла б за ці кошти ощасливити 9 сиріт.Але ж хіба вони про сиріт думають?Що важливіше зупинка чи житло сироті?Відповідь очевидна!
там до небайдужий Показати IP 15 Січня 2021 13:02
підприємство вигравач-благодійник..гуглу стабільно дає щоб вікіпедія про них не дозакрилась..но це не точно..може вже закрили..поможем вікіпедії!
Про чужі гроші до небайдужий Показати IP 15 Січня 2021 17:22
Хай би міська рада за кошти бюджету і купувала житло, а зупинки ці робляться за німецькі гроші. Мабуть на що дали гроші, те й роблять.
Юрій до небайдужий Показати IP 15 Січня 2021 23:36
На зупинки виділяється 3500000 грн. На одну зупинку 380000 грн. Розумнику!
Юрій до небайдужий Показати IP 15 Січня 2021 23:48
Поясниш ти німцям, що гроші пішли не на те, на що вони виділяли. Все підконтрольно. Але квартири для сиріт - благородно і правильно (за інші гроші).
оптимістка Показати IP 15 Січня 2021 10:57
Прикольно. Ще б транспорт їздив так файно як будуть ці зупинки. Чи переплюнемо Київ і будемо за проїзд платити 10 грн?
лучани Показати IP 15 Січня 2021 10:58
Краще би сніг почистили.
там Показати IP 15 Січня 2021 11:04
там інформаційне табло вже колись було встановлене, але проіснувалор досить короткий час.
Де логіка ? Показати IP 15 Січня 2021 11:08
Довбають мерзлу землю, відігрівають газовими горілками розчин..... Літом (або через 2 тижні - коли потепліє) це можна було зробити ???? Де здоровий глузд???
Є логіка до Де логіка ? Показати IP 15 Січня 2021 11:24
Майже 800 тис грн за одну зупинку виходить. Тому роботи з підігрівом включено в кошторис
Волинянин до Де логіка ? Показати IP 15 Січня 2021 15:26
От в тому то і діло що не має ніякого глузду!Це повний нонсенс-встановлювати зупинку взимку,в мороз,коли багато снігу.Таку роботу потрібно робити влітку!Тоді коли для таких робіт є сприятливі погодні умови!
Народна прокуратура Показати IP 15 Січня 2021 11:59
Видається, що ця зупинка призначена не для того, аби пасажири могли сховатись від негоди, адже дуже маленька, а для понтів по типу підзарядок, табло і т.п. непотрібних наворотів. Основне функціональне призначення проектантами було випущено з уваги
Козак до Народна прокуратура Показати IP 15 Січня 2021 13:10
То для тих небагатьох прокурорів (вони напроти сидять), що не мають власної автівки
Лучанин до Козак Показати IP 15 Січня 2021 13:38
То що новий анекдот? Прокурор не має автомобіля? Ржунімагу.
Козак до Лучанин Показати IP 15 Січня 2021 16:18
Ну так, трохи пожартував. Вони, певно, не знають скільки проїзд в маршрутці коштує.
Нострадамус Показати IP 15 Січня 2021 12:28
Одна з основних функцiй споруди зупинки захист вiд погодних умов: вiтру, дощу, тощо...
читач Показати IP 15 Січня 2021 13:16
Було би дуууже добре поставити хоч якусь зупинку на Володимирській, що напроти Комфорту...
місцева влада до читач Показати IP 15 Січня 2021 17:29
Домовилися. Вам за 900 тисяч чи за півторамільйона?
додік Показати IP 15 Січня 2021 13:32
Мабуть потрібна справа, але коли сідаєш в "фаршрутку-собачу будку" з брудними вікнами, порваними і заяложеними сидіннями, швабрами-відрами-ганчірками під сидіннями, то виникає сумнів: "а чи з того починають?".
До Лучанин до Козак Показати IP 15 Січня 2021 15:16
З'явилась нова народна прикмета : Якщо біля прокуратури нема автомобіпів - значить з Києва до Луцька нагрянув поліцейський підрозділ ! Відповідно, для працівників прокуратури з'являється потреба в автобусній зупинці !
Сергій Показати IP 16 Січня 2021 01:43
Го Модерн
Дзвоніть на 102 Показати IP 16 Січня 2021 15:52
Цікаво, дуже цікаво, - скільки часу простоять ці так би мовити розумні зупинки: тиждень, місяць чи півроку??? Побачимо!!!
До місцевої влади Показати IP 17 Січня 2021 13:23
Самі підете і зробите, безоплатно!