USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку встановили 15 терміналів з продажу електронних квитків. Адреси

4 Листопада 2019 18:03
Із четверга, сьомого листопада, лучани та гості міста зможуть придбати неперсоніфіковалі електронні квитки. Саме за їх допомогою з 11 листопада пасажири оплачуватимуть проїзд у міських автобусах та тролейбусах, інформує Луцька міська рада.

Для зручності у Луцьку буде встановлено 40 терміналів, у яких можна придбати та поповнити електронний квиток. Це будуть комплексні термінали, де кожен зможе, окрім поповнення електронного квитка, оплатити за комунальні послуги, послуги мобільного зв'язку, інтернету тощо.

Вартість електронного квитка становить 35 гривень.

Нині уже встановлено 15 таких пристроїв. Зокрема:

1. Картковий центр компанії ТОВ “СІТІ КАРД СИСТЕМ” (вул. Лесі Українки, 16а);

2. “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” (вул. Лесі Українки, 35);

3. Департамент соціальної політики міської ради (пр. Волі, 4а);

4. Сервісний центр “EVODA” КП “Луцькводоканал” (пр. Соборності, 25);

5. Будівельно-господарський гіпермаркет “Епіцентр К”;

6. Modern-Expo Group;

7.Супермаркет “TOR-BA”;

8. ТЦ “Нова Лінія”;

9. Культурно- розважальний Центр “Адреналін Сіті”;

10.Супермаркет “Наш Край” (вул. Шевченка, 11);

11. Супермаркет “Наш Край” (пр. Відродження, 18);

12. ТЗОВ “SPAR УКРАЇНА КОРП.”;

13. ПрАТ “Універмаг “Луцьк”;

14.ТЦ “Імідж”;

15. РЦ “Промінь”.

Надалі, у міру необхідності, такі автомати встановлюватимуть й у інших місцях.

Окрім цього, 35 терміналів для поповнення електронного квитка буде встановлено у торгових павільйонах на зупинках громадського транспорту.

Також найближчим часом завершиться розробка мобільного додатку, за допомогою якого можна буде оплатити проїзд через смартфон.

Нагадаємо, що представники пільгових категорій лучан можуть отримати електронні квитки у офісі карткового центру компанії ТОВ “СІТІ КАРД СИСТЕМ” за адресою вул. Лесі Українки, 16а, у департаменті “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” (вул. Лесі Українки, 35), департаменті соціальної політики міської ради (пр. Волі, 4а) та сервісному центрі “”EVODA” КП “Луцькводоканал” (пр. Соборності, 25).

Для пільгових категорій громадян електронні квитки видаються безкоштовно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Анонім Показати IP 4 Листопада 2019 18:19
Чому я маю купувати квиток за 35 грн з нульовим балансом!?
дідо до Анонім Показати IP 4 Листопада 2019 18:40
чому я маю купувати мобільний телефон з нульовим балансом?
Ку-ку до дідо Показати IP 5 Листопада 2019 11:18
Бо на мобільному телефоні балансу небуває!
Лучанка до Анонім Показати IP 4 Листопада 2019 19:42
Тобто як сімку купити з нульовим балансом, то норм? Чому хтось має платити за цей пластик, а користуватись ним маєте ви?
123 Показати IP 4 Листопада 2019 18:44
А Лвівська, ГПЗ де встановили?
Max до 123 Показати IP 4 Листопада 2019 22:08
На 40-му
Ольга до Max Показати IP 5 Листопада 2019 12:11
На 40-му - SPAR вул. Конякіна 7а
Не байдужий Показати IP 4 Листопада 2019 19:56
А ЖД та АС де?
студкент Показати IP 4 Листопада 2019 21:01
хто знає де отримувати студентам
Йох до студкент Показати IP 5 Листопада 2019 08:22
В деканаті, після успішної здачі сессії.
Люда Показати IP 4 Листопада 2019 21:11
А в районі Київського майдану чому немає?
Люда Показати IP 4 Листопада 2019 21:47
Цікаве кіно. В школі вимагають паспортні дані батьків, номер і серію свідоцтва про народження. Ще й компанія Сіті кард вимагає згоду на обробку персональних даних. Навіщо для електр, квитка стільки особистої інформації????
42 до Люда Показати IP 5 Листопада 2019 07:28
Квиток персоніфікований, імовірно саме з цієї причини
Люда Показати IP 4 Листопада 2019 22:03
Навіщо для учнівського квитка Сіті кард вимагає паспортні дані батьків і номер свідоцтва про народження? Чи не занадто це?
здравомислячий до Люда Показати IP 5 Листопада 2019 02:31
Чому ви таке запитання пишете в коментарі Волинських Новин?Вони тут до чого?Це питання не по адресу!Запитуйте в того хто вимагає цю інформацію-тобто в Сіті Кард Центру!
Лучанин Показати IP 5 Листопада 2019 02:46
До тих хто каже за сімки та мобілки на питання чому платити 35 грн за порожній ел.квиток: це не одне й те саме. Ел.карта є інструментом для користування послугами перевізників, альтернативного транспорту з 11 листопада існувати не буде. Якби були відразу впроваджені всі можливі варіанти безготівкової оплати без додаткової комісії, то питання купівлі цієї карти би не стояло і для зручності певним категоріям громадян вони могли б собі її придбати. Придбання цієї карти збільшує вартість проїзду. Тобто це чергове намахалово. Фірма Сіті-кард буде крутити гроші на картках заробляючи собі відсотки. Нехай крутять, але частина цих відсотків нехай іде на вартість карти щоб вона була безкоштовною для лучан. Так як карта не одноразова то це є цілком логічне. Для одноразового проїзду можна поставити автомати де буде просто друкуватися штрих-код який зможе зчитати валідатор в транспорті.
Українець Показати IP 5 Листопада 2019 06:32
Підіть до Е води і подивіться-черга,як до лєніна.До речі ця структура приватна.
Ж*опорукi кретини Показати IP 5 Листопада 2019 11:32
Встановили, та непрацюють. "нема зв'язку з сервером".
До Ж*опорукі(ого) кр до Ж*опорукi кретини Показати IP 5 Листопада 2019 14:57
Даруйте вельмишановний ПАНЕ чи ПАНІ. Чомусь припускаю, що встановлене 5 листопада обладнання потребуватиме доналаштування алгоритмів роботи, щоб бодай частково запрацювати до 11 листопада. Я чомусь так припускаю, але Ви з висоти Вашого родового досвіду напевне можете відразу оцінювати якість, от відразу бо щось знаєте.
Роман Показати IP 5 Листопада 2019 15:59
З 7-го листопада запрацюють термінали. Значить щоб забезпечити всіх картками буде 4 дні. Рахуємо: з 220 000 населення заберемо орієнтовно 100 000 персоніфікованих карток (пільговики, пенсіонери, студенти і т.д.). 120 000 людей поділимо на 40 терміналів = 3000 людей на 1 термінал. 3000 поділимо на 4 дні = 750 людей на 1 термінал за 1 день. При умові що купувати будуть цілодобово виходить 750 поділити на 24 год. = 31 людина за 1 годину, а це менше 2-ох хвилин на людину. Враховуючи, що частина людей навіть з картки банку не вміє в банкоматі гроші зняти і йде у касу, то це буде КАПЕЦЬ!
Студент Показати IP 5 Листопада 2019 16:03
Де можна зробити студентський проїзний? В сіті кард видають лише пільговикам
Дед Показати IP 5 Листопада 2019 17:09
Був сегодні Супермаркет “Наш Край” (пр. Відродження, 18);Департамент соціальної політики міської ради (пр. Волі, 4а) “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” (вул. Лесі Українки, 35); апарати поставилии але вони непрацюють а Картковий центр компанії ТОВ “СІТІ КАРД СИСТЕМ” (вул. Лесі Українки, 16а); людей мама дорогая.
Микола Показати IP 6 Листопада 2019 00:38
Можна говорити багато про це, та саме головне уряд зареєстрував законопроект про перепис населення України бо Україна втратила сотні тисяч населення і багато шарашкиних канторок хочуть знати забагато тому і збирають дані, а далі гірше, люди все чудово розуміють хоч і не всі!
Лучанин енд Ко Показати IP 6 Листопада 2019 07:48
Я взагалі напевно собі куплю бмв 7 серії та заб’ю болт на ті маршрутки,нехай самі ними їздять
CoBa Показати IP 6 Листопада 2019 09:01
Поставили там де "треба", нова лінія, епіцентр. Бізнес як бізнес.
232 Показати IP 6 Листопада 2019 11:45
Все для людей!!
Коля Показати IP 8 Листопада 2019 11:07
А як придбати електорнні квитки тим хто не проживає в Луцьку і чи можливі пільгові квитки для пенсіонерів не Волинської області?