USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 39.96 40.20
  • PLN 9.95 10.20

У Луцьку виявили ботоферму, яка поширювала фейки про Україну

19 Серпня 2021 12:03
У Луцьку викрили ботоферму, яку використовували для незаконної підміни телефонного трафіку з метою переадресації дзвінків для їх подальшої анонімізації, а також для анонімного створення псевдоакаунтів в соціальних мережах для розповсюдження фейкової інформації на шкоду авторитету та державній безпеці України.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури області.

Учора, 18 серпня 2021 року, під час санкціонованих обшуків в одному з приміщень в обласному центрі Волині виявлено і вилучено обладнання для здійснення цієї протиправної діяльності: комп’ютери, VoIP-шлюзи, модеми, сім-картки мобільних операторів зв’язку.

Вирішується питання про накладення арешту на це майно, встановлюється повне коло осіб, причетних до протиправної діяльності, а також особи замовників публікацій.

Зауважимо, що за вчинення за попередньою змовою групою осіб публічних закликів чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення дій, які посягають на територіальну цілісність і недоторканність України, санкцією ч.2 ст. 110 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Maха Показати IP 19 Серпня 2021 12:49
там працювали наші громадяни.... і це лякає найбільше !
Станіславський Показати IP 19 Серпня 2021 12:49
Щось не вірю. А смисл?
А до Станіславський Показати IP 19 Серпня 2021 13:54
Кому який
Євген до Станіславський Показати IP 19 Серпня 2021 15:06
Смисл банальний.Гроші...
Клава Показати IP 19 Серпня 2021 13:50
Фейк !!! А де дані цих осіб... Батьківщина повинна знати своїх героїв у лице. Якщо не опублікують - це фейк !!!
Народна прокуратура до Клава Показати IP 19 Серпня 2021 15:13
Враження, ніби викликаєте на поєдинок. А знаєте, що до вироку суду публікувати дані про підозрюваних не можна, бо вони вважаються невинуватими, і за такі публікації правоохоронний орган буде відшкодовувати моральну шкоду правопорушнику за зіпсовану репутацію. І звичайно ж за рахунок коштів бюджету. А все для того, щоб якась Клава розвіяла власні необгрунтовані сумніви
Анонім до Клава Показати IP 19 Серпня 2021 15:22
Я то думаю що пропали к. лучанин, дідо, і ще подібні їм тридвараси... Але то не надовго, лайно завжди вспливе, а ці й подавно.
Дідо до Анонім Показати IP 19 Серпня 2021 16:32
Помиляєтеся шановний, я громадянин України і маю право на власну думку яку і висловлюю тут
Анонім до Дідо Показати IP 19 Серпня 2021 20:06
Так як я і казав, всплило це непотопляєме л***о.
Юра Показати IP 19 Серпня 2021 15:42
А ти Клава , чого не підписуєшся , напиши як тебе звати, адресу , фото чого шифруєшся, диванний герой, що тобі дасть їхня фомілія і так далі , ти ж всеодно диванний герой
Куку Показати IP 19 Серпня 2021 15:56
А де семен крысчанін?
Баб бам до Куку Показати IP 19 Серпня 2021 20:45
На бутилці набутилений.
логік Показати IP 23 Серпня 2021 12:02
Тут чисто воайпі трафік, той хто займаться ботами не займається голосовою переадресацією і навпаки. Звчиайно за ботів на шкоду країні простіше засудити.