USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

У Луцьку в вересні зафіксували вже четвертий температурний рекорд

22 Вересня 2025 11:45
У Луцьку 21 вересня зафіксували черговий температурний рекорд вересня - максимальна температура повітря в обласному центрі досягла +28,2°С.

Про це повідомляє Волинський обласний центр з гідрометеорології.

Синоптики також зазначають, що попереднє рекордне значення для цього дня було відмічено у 2003 році і становило +27,4°С.

Читати ще: На Волині прогнозують останні по-літньому теплі вихідні

Відзначимо, що це вже четвертий температурний рекорд цього місяця. 3 вересня в Луцьку максимальна температура повітря досягла +30,8°С, а 5 вересня - +31,1°C.

Раніше ми повідомля, що, за даними синоптиків, в Україні з 25 вересня очікується похолодання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus