USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку закриють ще один автобусний маршрут

13 Січня 2016 13:14
Окрім маршруту №15 тролейбуси курсуватимуть у Луцьку за ще одним автобусним маршрутом у 2016 році.

Про це стало відомо під час спільного засідання постійних комісій міськради з питань соціального захисту і охорони здоров'я, з питань торгівлі і підприємництва, з питань міжнародного співробітництва щодо обговорення бюджету 13 січня.

Як повідомив міський голова Микола Романюк, у проекті бюджету Луцька на 2016 рік передбачено 18 мільйонів гривень на компенсацію проїзду пільгових категорій населення, ще 2 мільйони – за часткову компенсацію проїзду у тролейбусах студентів та школярів.

Наразі у Луцьку налічується 51 тисяча мешканців, які мають право безплатного проїзду у тролейбусах, серед них більшість становлять громадяни пенсійного віку.

Цьогоріч планують впроваджувати облік пасажирів та платити по факту.

Окрім цього, 3 мільйони гривень передбачать на матеріально-технічну базу ЛПЕ. З них 2,5 мільйона проводитимуть через управління капітального будівництва, а 500 тисяч – через ЛПЕ (на заміну контактної мережі).

Зі слів міського голови, у 2016 році планується закриття ще одного автобусного маршруту – № 17 і 17а - ним курсуватиме тролейбус. Поетапно таким чином замінюватимуть інші автобусні маршрути.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Лучанин Показати IP 13 Січня 2016 14:24
А якій саме маршрут планують замінити, на мою думку можна замінити не один, а як мінімум десяток, головне щоб рухомого складу троллейбусів хватило.
Лана Показати IP 13 Січня 2016 14:36
Потрібно зробити реформу в пенсійному законодавстві. Зробити, як роблять у всіх країнах світу. Пенсіонерам доплатити по 300-500 гривень і нехай платять у автобусах і тролейбусах. Хочуть їдуть, хочуть економлять, це право пенсіонера. Адже є люди, які зовсім не їздять. А то пахне корупцією і відмиванням грошей. Якщо ви хочете, щоб було чесно, потрібно зробити так.
Корінний лучанин до Лана Показати IP 13 Січня 2016 22:05
А ти добре порахувала доплату 300-500 гривень на рік? 500грн. - це 40грн. в місяць або 6-7поїздок в маршрутці чи 10 в тролейбусі , при цьому якщо без пересадок!! Давай, реалізуй свою пропозицію на собі для початку а тоді рекомендуй! Хочеш їдь ,а хочеш пішки щоб вкластися у твої " розумні " розрахунки. Найдорожче у людини це втрачений час, з усіх утрат ця втрата найтяжча, говорячи словами видатного мислителя СКОВОРОДИ Г.С. Люди їздять у транспорті по своїх справах, а не катаються туди - сюди!!!
ВОВК Показати IP 13 Січня 2016 15:41
51000 ДІДУГАНІВ совається по тролейбусах .Це де ж на них грошей набрати ? Краще видати їм 60 талонів в місяць на проїзд і ніяких компенсацій. Або видати кеди. Хай бігають .
Анонім до ВОВК Показати IP 13 Січня 2016 17:44
а тобі видати намордника, щоб не гавкав
Людмила Показати IP 13 Січня 2016 15:47
сплачувати пенсіонерам по 25-50коп., Афган,Чорнобиль по гривні, а першокласники платять гривню !
Микола Ярославович Показати IP 13 Січня 2016 16:11
Боже який розумний голова. Забере всі маршрутки з Конякіна, щоб народ пішки ходив, або їздив по Соборності і Гордіюк, бо тролейбуси будуть ходити через 30 хвилин і закінчувати рух о 20 годині . Все для лучан. Це подібне на усунення конкурента, або створення сприятливих умов для когось. По Конякіна їздить до центру 28 і 17
Анонім до Микола Ярославович Показати IP 13 Січня 2016 17:48
так замість маршруток 17 і 17а буде тролейбус. а після 21.00 всі маршрутки їздять дуже рідко.
інна Показати IP 13 Січня 2016 16:22
давно треба в маршрутників той рейс забрати. а то після 19. 30 вони вже зїждяють з рейсу. а ти чим хоч їдь. добре хоч двійка довго ходить
Розумаха поліська до інна Показати IP 14 Січня 2016 22:51
Яке тм маєш право взагалі нявкати,що потрібно,що непотрібно.Тебе хтось про щось запитує???
микола Показати IP 13 Січня 2016 16:26
вовк- доживеш до їхнього віку. побачиш як ти будеш бігати. і цікаво яка в тебе буде пенсія- тоді згадаєш свої слова про ДІДУГАНІВ!
Корінний лучанин до микола Показати IP 13 Січня 2016 22:12
Пане МИКОЛО, ти ж бачиш , що це вовк- дурко, людина без мізків, бо вихована нормальна людина такого не буде писати!!!
лучанин Показати IP 13 Січня 2016 20:14
А маршрут 8 не краще замінити тролейбусом чи взагалі відмінити а то стане біля цума по 5 хвилин стоїть.
ІНША ДУМКА Показати IP 14 Січня 2016 09:13
Серед пенсіонерів є й такі, що на пенсії,а ще працюють років так десь з 10. З ними шо? Ні, дай їм, Боже, здоров'я, але висновок один: у нас усе так-несправедливо.
порахував Показати IP 14 Січня 2016 14:28
18 млн. / 51 тис. = 352 грн. в рік на кожного / 12 міс. це по 30 грн. кожному пенсіонеру! Отже 1. Додати ці гроші їм в пенсія ніяких субвенцій, компенсацій тощо це все спричиняє корупцію розкрадання тощо хоча б по тій причині що ці кошти ніколи у повному обсязі для ЛЕП не перераховувались 2. Дійсно забрати мінімум 10 маршрутів і замінити їх на тролейбуси і дешевше, і графік дотримуються, і екологія, і вихід х кризи а головне створить конкуренція для маршрутників з яких можна буде обирати ))))
так-так Показати IP 15 Січня 2016 10:46
Вже 15 і 15а маршрути замінили,тепер ні маршруток ні тролейбусів немає!