USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку – затори через ремонт перехрестя: куди не варто їхати. Карта

27 Вересня 2019 14:28
У Луцьку утворились значні затори через ремонт перехрестя вулиць Ківерцівської та Карпенка-Карого.

27 вересня у місті значно ускладнений рух транспорту, адже триває вкладання верхнього шару асфальту на Ківерцівському перехресті. Рух автівок цією ділянкою перекритий, повідомив у фейсбук радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

Станом на 15:47 ускладнений рух ділянками, які відзначені червоним кольором. Зокрема, затори утворились на вулицях Шевченка, Ківерцівська, Глушець, проспекті Волі, кільці поблизу Променя і низці інших.

Також у центрі міста «Волиньобленерго» проводить планові ремонтні роботи, тому не працюють світлофори, зокрема, вимкнений світлофор поблизу ЦУМу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Олександр Показати IP 27 Вересня 2019 14:37
Хто ж таке робить в робочий день?
Україна це Європа? Показати IP 27 Вересня 2019 14:38
А вночі ці ремонти вони не можуть робити?
Анонім до Україна це Європа? Показати IP 27 Вересня 2019 15:00
А людям,які живуть поряд теж спати не лягати?Ще подякуйте що роблять,перекрили для ремонту,а не для забігів,як це роблять в центрі
Лучанка до Анонім Показати IP 27 Вересня 2019 16:02
В цивілізованих країнах такі речі роблять вночі. А вам хто спати мішає??? Там асфальт кладуть, а не перфоратором «довбають» всю ніч. На рахунок «спокою» поцікавтесь в мешканців центральних районів міста, як вони живуть, коли якийсь концерт на площі чи матч на стадіоні і т.д... Вночі такі речі роблять для того, щоб не створювати заторів вдень на дорозі, а не для того щоб не давати спати декільком мешканцям сусідніх будинків.
Мешканець до Лучанка Показати IP 27 Вересня 2019 19:17
Декільком мешканцям? То якщо населення менше ніж на центральних вулицях то за людей не вважати? Запрошую послухати "тишу" таких робіт. Не довбають? А зачищають асфальт чим? Може в вас під вікном вночі поремонтувати щось????
Вах до Мешканець Показати IP 27 Вересня 2019 21:33
Продайте квартиру,їдьте в прилуцьке..там тиша
Лучанин до Вах Показати IP 28 Вересня 2019 00:47
Бачу рівнем інтелекту та ввічливості Ви ще той/та Поліграф Поліграфич)