USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

У Луцьку затримали чоловіка, який чіплявся до 9-річної дівчинки

11 Травня 2018 11:20
Учора близько 17 години на вулиці Станіславського в Луцьку небайдужий громадянин повідомив екіпажу патрульних, що невідома особа чіплялась до дитини. Пізніше встановили, що він має ознаки психічного розладу.

Патрульні побачили 9-річну дівчинку, яка була заплакана і перелякалась, передає прес-служба патрульної поліції Волині.

Чоловік спробував утекти, але його швидко наздогнали й затримали.

36-річного лучанина доставили до відділку поліції.

Як стало відомо, мама дитини відмовилась від написання заяви, а затриманий є психічно хворим і стоїть на обліку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 8
67 Показати IP 11 Травня 2018 11:35
Психічна хвороба не є виправданням для педофіла."Як стало відомо, мама дитини відмовилась від написання заяви, " шкода дититину при такій мамі.
ВВК Показати IP 11 Травня 2018 11:36
Хімічна кастрація!!!
Анонім Показати IP 11 Травня 2018 12:34
Рило чого сховали? Треба знати, щоб діти обхоили стороною
Лучанин Показати IP 11 Травня 2018 12:34
А чому лице закрили? Потрібно ж знати, в тому числі і іншим дівчатам, кого остерігатись...
Житель ГПЗ Показати IP 11 Травня 2018 12:38
А нащо лице ховати(((. Місцеві мають знати "героїв" в лице! Я не думаю що він так зробив вперше, добре хоч не байдужі люди поруч були!!
Хм Показати IP 11 Травня 2018 13:39
Я думаю сусіди і так впізнають його, то ще отримає він своє