USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку зі Стиру дістали тіло жінки. Фото 18+

16 Червня 2019 15:44
У Луцьку в річці Стир знайшли тіло жінки.

Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини, труп прибило до берега 16 червня за супермаркетом «Наш Край», що на вулиці Шевченка.

Тіло жінки опізнали. Це – лучанка Ілона, 1979 року народження.

Як з’ясувалося, жінка не була у стані алкогольного сп’яніння. Пішла купатися сама і не втрималася на воді.

УВАГА! ФОТО НЕ РЕКОМЕНДОВАНЕ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ НЕПОВНОЛІТНІМ І ОСОБАМ З ВРАЗЛИВОЮ ПСИХІКОЮ!

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
... Показати IP 16 Червня 2019 16:18
триндец
Мда Показати IP 16 Червня 2019 16:50
і як її впізнати якщо обличчя закрите?
Я до Мда Показати IP 16 Червня 2019 19:02
по купальнику і пірсінгу в пупі
здравомислячий до Мда Показати IP 16 Червня 2019 22:58
Уважніше читайте!!!В статті конкретно і ясно написано чорним по білому, що тіло вже впізнали,що цю жінку звали Ілона і що вона 1979 р.н.і більше ніком не потрібно її впізнавати!
Коля до здравомислячий Показати IP 17 Червня 2019 01:18
Тоді навіщо фото кидати. Напевно налякати вразливих людей
Тор Показати IP 16 Червня 2019 19:25
Мда правий. Уявімо це моя сусідка, в обличчя впізнав би, а от свої купальники, пірсинг вона б мені навряд чи показала.
Ердеш Показати IP 16 Червня 2019 20:06
Дуже шкода ...молода ще .... її уже опізнали ....
Всезнайко Показати IP 16 Червня 2019 22:18
А раків не було на ній?
777 до Всезнайко Показати IP 16 Червня 2019 23:30
нет,как и мозгов у тебя, баклан.
555 до Всезнайко Показати IP 17 Червня 2019 06:18
Ти дебіл