USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку змінили вартість проїзду в маршрутках

16 Травня 2018 10:33
Тариф на проїзд у маршрутних автобусах у Луцьку становитиме 5 гривень, а учні та студенти до 18 років зможуть їздити маршрутками за 2 гривні.

Проект рішення про вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах у звичайному режимі руху ухвалили під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 16 травня.

До Луцької міської ради звернулись суб’єкти господарювання, що здійснюють перевезення пасажирів автобусами на міських маршрутах загального користування щодо підвищення розміру тарифу та надали відповідні розрахунки. А саме, перевізник ПП «АТП №1» - маршрути № 11 та 19, перевізник ТзОВ ВТП «Санрайз» - маршрути №№ 1, 2, 16, 10, 12, 22, перевізник ПАТ «Луцьке АТП 10701» - маршрути №№ 3, 9, 17а, 18, ТОВ «АТП-Луцьк» - маршрути №№ 31, 47 та Луцьке підприємство електротранспорту - №№ 24, 25, 26, 28, 29, 9а.

Розрахунковий тариф на перевезення пасажирів автобусами по маршрутах загального користування у звичайному режимі руху складає від 3,08 грн до 6,78 грн, середній розрахунково-плановий тариф по маршрутах загального користування у звичайному режимі руху становить 4,69 грн.

Розрахунки тарифу розглянуто Територіальним відділенням Антимонопольного комітету та отримано погодження до даного проекту рішення.

Як повідомив директор департаменту економічної політики Олександр Озінович, у проект рішення пропонують внести декілька змін. Зокрема, вартість проїзду становитиме 2 гривні за наявності учнівського чи студентського квитка для осіб віком до 18 років. Тариф у розмірі 4 гривні буде скасований з моменту набуття чинності нового рішення. Рішення про встановлення тарифу у розмірі 5 гривень набирає чинності не з 16 травня, як планували раніше, а з моменту публікації рішення у друкованих ЗМІ.

Нагадаємо, 15 травня міськрада підписала меморандум з луцькими перевізниками, відповідно до якого ті зобов’язуються підвищити якість надання послуг.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
ГРАТУЛЮЄМИ Показати IP 16 Травня 2018 11:05
Би**яття стерпить все! P.S.: без P.S
Анонім до ГРАТУЛЮЄМИ Показати IP 16 Травня 2018 20:31
Це схвалення грабунку жителів громади. Бо ж не видаються квитки. Перевізники не мають посад контролерів. Тільки за це можна розпустити виконком.
Нннн Показати IP 16 Травня 2018 11:36
Я в шоці навіщо про це було стільки говорити,щоб потім зробити своє)корупція нас не покідає)
К.лучанин до Нннн Показати IP 16 Травня 2018 12:26
Та при чому тут ""новий мер" ? У всій УКРАЇНІ так: Рівне, Львів, у Києві по 8грн. Корупція тут не до місця.
Та не розказуйте! до К.лучанин Показати IP 17 Травня 2018 11:05
Де Ви бачили в Києві маршрут за 8 грн ???? Заміський ??? Якщо так наша влада любить (і це певно необхідно) купувати транспорт за кордоном - то купіть в Польщі (зокрема у Вроцлаві) білетомати. Вони якраз зараз проходять всі заміну і скоро будуть демонтовані у транспортних засобах. В них можна оплатити і готівкою і копійками - як забажаєте. Головне, що це можна зробити в самому транспорті і ніяких ні корупцій, ні зловживань, ні готівки у водія. І вся картина буде очевидна відразу і кошти буду "білі". Нікому ця фігня не потрібна легше ручкатись і обійматись із перевізниками, випускати на маршрути корито і мати людей за бидло.
123 Показати IP 16 Травня 2018 11:43
Луцька міська радо! Де ж ваш довгоочікуваний "електронний квиток" для обліку пасажирів і прибутків перевізників?
Ігор Показати IP 16 Травня 2018 12:06
Вартість проїзду підняли , а якість надання послуг не змінилася. Будемо і далі їздити на жовтих гробах на колесах тільки уже за 5 грн. Переконаний, що буде і 6 грн.
* до Ігор Показати IP 16 Травня 2018 21:55
Буде і по 10. Не за горами вже.
Народ Показати IP 16 Травня 2018 12:07
Я єсть народ, якому у кишеню, Залазять всі, хто "дбає" про людей, Зарплату нам дають в маленьку жменю, Не маю, як каліка, привілей. Піду в АТО, вернусь із автоматом, Зайду в маршрутку майже задарма, І заплачу цій владі щирим матом, Бо інших коштів в Луцьку вже нема...
Анонім 2 до Народ Показати IP 16 Травня 2018 16:05
Бачу, що тута весело всім. Що тут такого, то ж 5, а не 7? Хай буде 5, аби не 500, бо на Майдані збереться народ.
Майже до Народ Показати IP 16 Травня 2018 19:58
=Зайду в маршрутку МАЙЖЕ задарма= тобто 5 грн заплачу, бо за автомат - ст.263, від 2 до 5 позбавлення волі. Ще скажи, що такий герой, що Порошенку руку не подаси
Народ до Майже Показати IP 17 Травня 2018 12:49
Дискутувати з вами годі, Бо "майже" – по халявах видно. Хто сумнівається в народі, То й не народ, а справжнє бидло!
до Дискутуна до Народ Показати IP 17 Травня 2018 20:22
автомат+матюк=бидло. а якщо коштів нема, то ще й злидень
Анонім Показати IP 16 Травня 2018 12:12
Це рішення було прийнято вже давно,а нас як скотів підготовлювали новинами,ми не люди,бо не маємо права голосу,а ті скотовозки як були так і будуть зас*ані,поломані....
ги ги до Анонім Показати IP 16 Травня 2018 12:43
Найбільша мрія - роздобути автомата і більше ні за що ніде не платити. Теж мені трагедія, ціна проїзду як півхлібини. Не пити і не красти не пробували?
покемон ради Показати IP 16 Травня 2018 12:13
Якщо колись хтось з депутатів чи з АМКУ їздив цими маршрутками то хай скаже чи хоть раз хтось отримав квиток? Чи їздять по ксиві? Тоді може передавали комусь із смертних квиток? Для "спецов' з АМКУ як можна рахувати рентабільність і тарифи коли не має вхідних даних.а саме кількість перевезених пасажирів і само собой дохід від цього?Раніш GPS стояли,їздили по графіку.зараз рідко ще і набиті.як банки оселедцями..бідні перевізники
ВІТЯ ДО НАРОД Показати IP 16 Травня 2018 12:14
КРАСАВА
Ірина Показати IP 16 Травня 2018 12:49
Ну то хай їздять своїми маршрутками самі. Водії - відверті хами, закривають двері прямо перед носом, в дітей поя ких видно, що їм ще нема 14-ти вимагають учнівський квиток, а при його відсутності виганяють з маршрутки або примушують платити 4 гривні. Взагалі, краще вже їхати тролейбусом, бо вартість нижча, а якість послуг така ж або й на вищому рівні.
Ірина Показати IP 16 Травня 2018 13:27
Перш ніж підняти ціну, потрібно було заставити перевізників включати GPS та їздити за графікам, а не заходиш в МАК а там 5 маршруток рейсу №1 на все місто та 3 з них стоять по якихось дворах, та ще й їздять коли хочуть!!!!!
Амку Показати IP 16 Травня 2018 13:40
Будемо їздити на недобитих польських бляхо-тролейбусах
шок Показати IP 16 Травня 2018 14:10
То як цих чортів слухати, що вони в мінус роблять то думка людей не цікава!!! Побачимо чи будуть слухати нас коли ми будем говорити за заміну цих корит на колесах. Хочете більше отримувати то і якість робіть кращу.
А в нас є вибір? Показати IP 16 Травня 2018 14:20
Будемо їздити на тому, що є , за стільки, за скільки скажуть. Добре що тільки на 1 грн підняли
Справедливий Показати IP 16 Травня 2018 14:25
Ну що "намітингувалися"? Кричали під міськрадою що проти підняття тарифів, ну і... що добилися? - НУЛЬ! Ніхто простий люд (платників податків) не чує. Владі на нас НАПЛЮВАТИ! Питання не в "5" гривнях, а питання в якості та комфорті під час перевезення пасажирів! Якби, хоча б один день всі люди в місті відмовилися від послуг маршруток, такий собі флешмоб, я думаю можливо і звернули б увагу на цю ситуацію. Думаю це реально. А так, кричимо-пишемо - а там всі ГЛУХІ!
Джек Показати IP 16 Травня 2018 14:34
Блін,люди,соляра 30грн-шо ви возмущаєтесь?????? хочете шоб було по 2грн як при солярі по 10?ви шо прикалуєтесь????????
долар по 8 до Джек Показати IP 16 Травня 2018 16:09
Поверніть євро по 10,5 та й буде солярка 10.
Сало до Джек Показати IP 17 Травня 2018 09:24
30грн. соляра??? А де такі ціни???
11 до Сало Показати IP 17 Травня 2018 10:42
29 на око .
так-так Показати IP 16 Травня 2018 14:42
Звикли до халяви,тому і транспорт вбитий ,беріть квитки за сплачений проїзд розумники!
Я до так-так Показати IP 16 Травня 2018 15:11
Оце правельно, а від себе добавлю, байкотуйте маршрутки і пересідайте на громадський тоанспорт. Я вже давно не сідаю в ті маршрутки де сморід і суцільна небезпека
ага Показати IP 16 Травня 2018 15:37
Як по нічних барах вештатись,то грошей хватає, а на проїзд завжди бракує.
Провізор Показати IP 16 Травня 2018 15:45
Тільки місячний бойкот маршрутних таксі може вплинути на перевізників. А вам людям не доходить що якщо ви перестанете хоча б на місяць користуватися маршрутками то поставите їх на коліна тому що ви споживачі і від Вас залежить притік грошей до бізнесу. Така ж ситуація в країні якщо люди не зас*икують і не вийдуть на роботу у всіх державних сферах хочаб на місяць: лікарі, поліція, пожежники і інші на держслужбі то повірте Людей почує влада.
валік Показати IP 16 Травня 2018 16:43
люди чому всі сидимо ?!!!!!!!!!!!!!мовчимо??!!!!!!!!
до Провізор Показати IP 16 Травня 2018 16:50
Дивись під ноги ,щоб сам на коліна не впав.Не так давно такі як ти декого ставили і що змінилось??
ой смішні Показати IP 16 Травня 2018 19:48
бойкотуйте маршрутки, будь ласка. не забувайте що якщо перевізники почнуть страйк, то поїдете в тролейбусах набиті як шпроти або підете пішки. ааа, точно, то ж ще на роверах можна
Anonymous до ой смішні Показати IP 16 Травня 2018 22:32
О, Привіт, маршрутай! З.... тобі за комір, а не 5 грн, поки немає квитків за кожну поїздку, ЧИСТИХ маршруток, СПРАВНИХ дверей і гальм, поки в кожного немає GPS, не їздите до 23-00 хоча б! Страйкуйте, каліцибіли, місто ЧИСТІШЕ стане! "Нерентабельні", бач, вони! НАМ зарплату ніхто не піднімав
15а до Anonymous Показати IP 17 Травня 2018 20:28
де ти бачив, в якій країні третього світу, чисті нові не поламані маршрутки чи автобуси, з чемними водіями за 20 амер. центів (5 грн)????
лучанин Показати IP 17 Травня 2018 09:14
З коментарів зразу видно,хто хамло і бидло!!!
Так Показати IP 18 Травня 2018 10:46
Базар під Замком, базар на громадському транспорті. Так звані маршрутні таксі є вигідними лише власникам автобусів та чиновникам, які розподіляють маршрути, але тільки не пасажирам. Перші мають не обліковані прибутки. Другі – неправомірну вигоду. Допоки лишатиметься ця транспортно-базарна система – щороку дорощуватиме проїзд із збереженням традиційного бруду, хамства і безладу.
Тойщозаїбався Показати IP 26 Травня 2018 08:56
Сьогодні водій показав роздруківку де сказав що студентських там немає і відмовився давати дівчині здачу... Тут або диз інфа або не всім водіям сказали
Я Показати IP 29 Травня 2018 19:11
Студентів до 18 років висаджують з маршруток.