USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку вивчають справжню вартість проїзду в маршрутках

13 Травня 2017 09:07
На п'ятнадцяти маршрутах руху громадського транспорту у Луцьку вивчають економічне обґрунтування ціни квитка у 4 гривні. Якщо його вартість буде менша ніж 4 гривні, то проїзд у маршрутках може подешевшати.

Про це йшлося під час прямого ефіру на ТРК «Аверс» 11-го травня за участю виконувача повноважень Луцького міського голови Ігоря Поліщука.

Він нагадав, що вартість проїзду з 3 до 4 гривень підняли без економічного обґрунтування і на основі вимог перевізників 5 маршрутів.

«Вартість проїзду в громадському транспорті Луцька підняли на основі 5 маршрутів із 29. А питання потрібно було змістовно вивчити. Два тижні тому відбулася зустріч із перевізниками. Зауважу, що я, представники фракції «УКРОП» у міській раді й інші депутати були проти здорожчання вартості квитка. Це тому, що не було змістовного економічного обґрунтування, адже будь-яка ціна має свої складові: оплата праці, паливно-мастильні матеріали, податки, ремонті роботи, інвестиційна складова тощо. Тому ми проаналізуємо не менше 15 маршрутів і робитимемо відповідні висновки», - розповів Ігор Поліщук.

Зі слів виконувача повноважень Луцького міського голови, якщо вартість на проїзд необґрунтована, то є можливість її знизити.

Як повідомлялося раніше, підняття тарифів на проїзд у маршрутках - це такий собі «подарунок» трьох уже колишніх заступників міського голови на чолі з Тарасом Яковлевим, які вирішили зробити сюрприз лучанам перед своєю відставкою.

Нагадаємо, раніше виконком прийняв рішення про обстеження пасажиропотоку у всіх маршрутках міста. Варто додати, у той час, коли перевізники з боєм добивалися підвищення вартості проїзду, в мешканців міста було чимало нарікань на якість перевезень. Пересічні лучани часто скаржилися на поведінку водіїв, недотримання ними графіків руху, холод в транспорті та якість перевезень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
пасажир Показати IP 13 Травня 2017 10:43
ооо з"явився пункт "інвестиційна складова" що це означає? що за 3 роки зінчатся автобуси з екологічним стандартом євро-2 потрібно буде євро-5 зараз автобус євро-5 вартує +/- 120 тис доларів альтернатива - транспорт на електротязі.... (тролейбуси...) отож, щоб перевізник оновив рухомий склад під євростандарт, йому лишилось чуть більше 2 років 120000 дол/800 днів то наступного тендера = 150 доларів саме 150 дол тільки інвестиційна складова, а ще потрібно платити податки, зарплати, ремонтувати і обслуговувати рухомий склад і гостадарські споруди отож було 4 грн - стане 8 грн чому міська влада вмішується в бізнес і не може вмішатись в забруднення екології Гнідавським цукровим заводом? на Вересневому, Львівський і ЛПЗ дихати часом не має чим... і вони нічого зробити не можуть... а от навязувати тарифи - то святе! може якщо зняти корупційну складову на проходження тендерів (не вірю, що вони проходять чесно), то проїзд і по 2 грн реальний? я впевнений, що якби дали змогу їздити Спрінтерам і ЛТехах - проїзд по 2,50 бувби рентабельним! а так погнались викинувати вказівку пускати на маршрути тільки укро автобуси
Лучанка Показати IP 13 Травня 2017 11:49
Всіх хвилюють лише маршутки! Чому люди не переживають про те що хліб здорожчав у два рази! Чому не пікетують під заводами де роблять хліб????????? Це товар загального вжитку який також не вартує того скільки за нього просять,але ми купляємо тому,що мусимо! Бензин також подорожчав,маршутчики ж не їздять на воді!!!! Чому не пікетують під верховною радою чи під адміністрацією чи міською радою про подорожчання бензину??!!!!
Анонім до Лучанка Показати IP 13 Травня 2017 12:06
так хто ж забороняє маршрутчикам пікетувати під цирком про подорожчання палива ? тільки прихопіть з собою мішки чорного налу, який ви кожен день вигрібаєте з пасажирів
Гапонюк до Лучанка Показати IP 13 Травня 2017 12:07
Тому-що бензин подорожчав на 10% (а взагалі коли піднімали ціну до 3 грн. ДП було по 30 грн., то виходить, що і подешевшав), а проїзд підняли на 33%
Анонім Показати IP 13 Травня 2017 12:04
все це танці з бубном. у такий спосіб обєктивно визначити реальну вартість проїзду НЕМОЖЛИВО !!!!! по-перше, вся діяльність перевізників повинна бути прозорою : електронні квитки, загальна система оподаткування, біла бухгалтерія. по-друге, необхідно встановити і коригувати графіки руху; це довга і кропітка робота. а чапаєвськими методами можна хіба що до виходка пробиватись, щось не було аварії
123 до Анонім Показати IP 13 Травня 2017 12:13
досліджувати пасажиропотік після підняття вартості - це взагалі геніально.
Анонім до 123 Показати IP 13 Травня 2017 15:22
це ніколи не пізно робити. навіть необхідно для коригування графіків руху
Хлоп Показати IP 13 Травня 2017 14:13
Це є справою честі для і.о.мера Поліщука - знизити проїзд до 3 грн. Щоб не стати звичайним балаболом, який безпідставно звинувачує "попередників".
11 Показати IP 13 Травня 2017 14:52
10 грн . Рівняєм ся на європу .
Анонім до 11 Показати IP 13 Травня 2017 15:31
ага, і мінімальна зарплата 8 євро на годину
Діма Показати IP 13 Травня 2017 14:54
Переведете 1 грн до долара скільки це буде центів ? Хватить плакатись за ту гривню . Ніби все не подорожчало .
Анонім до Діма Показати IP 13 Травня 2017 15:30
а яка у нас пенсія чи мінімальна зарплата в центах +?
Наталія Показати IP 13 Травня 2017 14:57
Заробляйте більше і не стогніть за ту гривню .
Анонім до Наталія Показати IP 13 Травня 2017 15:24
візьмеш на роботу ? мінімальна зарплата - 10000 грн (біла).
Лучанка до Наталія Показати IP 13 Травня 2017 15:27
А скажіть но мені, будь ласка, способи більшого заробляння на ставці, розумна ви наша?
Економіст Показати IP 13 Травня 2017 15:25
Вартість в маршрутному таксі в Луцьку повинна становити не менше 10 грн., в автобусах по місту 3-5 грн. Просто вивчіть термін маршрутне таксі і міський автобус загального користування!
Лучанка до Економіст Показати IP 13 Травня 2017 15:39
До чого тут ваші терміни? Мова про вартість
Хм Показати IP 13 Травня 2017 15:32
Одна балтовня, а толку мало. Порядок вимагайте в тих замизганих маршрутках, от тоді і про гроші говоріть. Зайдеш у маршрутку, замажешся, як свиня от і весь камфорт.
11 до Хм Показати IP 13 Травня 2017 17:05
Тебе в маршрутку силою ніх то не тягне .їзди на таксі там чисто . Поїздка обійдеться в 30 50 грн . Чисто та комфортно . А ви як хотіли . Їхати за 3 грн .а комфорту на 50 .
ВОВК до Хм Показати IP 13 Травня 2017 19:48
а чого як