USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку знайшли підлітків, які грають у смертельну гру «Синій кит», - ЗМІ

14 Лютого 2017 17:48
Лучанка виявила групу підлітків, які почали небезпечний квест «Синій кит» з самогубством гравця в кінці. Про виявлене уже повідомили у департамент кіберполіції.

Про це пише Волинське агентство розслідувань з посиланням на допис громадянки у Фейсбуці.

Нагадаємо, у соціальних мережах з’явилися групи, в яких кваліфіковані психологи доводять дітей до самогубства.

Зі слів авторки допису, вона та її подруга – матері підлітків. Тому відстежують повідомлення щодо небезпечної гри та моніторять дописи у соцмережах з відповідними хештегами.

«Народ, тут під моїм постом про небезпечну гру «синій кит» друзі поскидали профілі дітей з ВК з Луцька, остання дівчинка з Любомля, що перебувають у цих небезпечних групах. Якщо серед них є ваші знайомі – прошу попередити батьків! В департамент кіберполіції ми написали!!!» – йдеться у повідомленні.



Кіберполіція звертається до батьків та усіх не байдужих із проханням бути пильними, при можливості – перевірити облікові записи ваших дітей, чи не зареєстровані вони під зазначеними у списку іменами.

При виявленні таких груп кіберполіція просить негайно повідомляти цілодобово, телефон гарячої лінії (044) 374-37-21 (з 8:45 до 19:30 в робочі дні) або звертатися до адміністрації соцмережі, у якій було виявлено групу.

У відео ТСН - про те, хто штовхає підлітків на суїцид і змушує знімати це на відео.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 14 Лютого 2017 17:55
свiтле майбутне, молодцi, то вам не при Союзi без свободи.
клава Показати IP 14 Лютого 2017 18:29
нема ума считай каліка
Вовка Показати IP 14 Лютого 2017 18:31
Да....... Колись цеглу крали червону на будівництві якщо повезе то біла знайдеться щоб квадрат в дворі намалювати і стирати до камери того шаріка. А зараз ???? Просто страх.
Анонім Показати IP 14 Лютого 2017 18:34
1
Анастасія Показати IP 14 Лютого 2017 18:47
https://vk.com/search?c%5Bgroup%5D=140115180&c%5Bphoto%5D=1&c%5Bsection%5D=people там купа підлітків з Луцька...ого...
Підліток до Анастасія Показати IP 15 Лютого 2017 13:26
А скільки ще дітей не вказують, з якого вони міста... І взагалі в соц. мережах не обов'язково вказувати свої справжні контактні дані.
Анонім Показати IP 14 Лютого 2017 20:56
а чим зайнятись дітям ? от і сидять в і-неті, шукають пригоди на свою зад""цю
мама Показати IP 14 Лютого 2017 22:02
https://vk.com/mykits https://vk.com/club139741945
Олександр Показати IP 14 Лютого 2017 22:40
Премії Дарвіна користуються славою!!!
хай батькі Показати IP 14 Лютого 2017 22:52
зроблять синю жопу та спину
Наталія Показати IP 15 Лютого 2017 14:02
Батьки, дідусі, бабусі ! Будьте пильні, цікавтесь чим займаються Ваші діти в соц мережах!!! Ділюсь інформацією, що-правда російською В социальной сети ВКонтакте, буквально за неделю разлетелась игра с названием "4:20" или же "Синий кит", игра с летальным исходом, пользователей ждут разные задания, которые будут проверять их нервы, финал игры, суицид(смерть). Расскажу немного о правилах, ты добавляешь себе на стену пост с хештегами которые расписаны ниже, тебе пишет администратор данной конференции и спрашивает " Какая причина суицида?", "Уверен(а) ли ты в своём решении?", к каждому участнику игры предоставляется свой личный куратор, куратор диктует свои правила игры, по сюжету игры, все пользователи должны быть в конференции в 4:20 и слушать различные звуки, после этого кураторы раздают задания, первое задание для всех одно " Написать на руке "Синий Кит"" (Соответственно лезвием), с каждого участнику собирается информация, и если участник не выполняет задание администратор игры обещает найти их и помочь уйти в иной мир, правда туда они отправятся не одни(с родителями). Играют в эту игру пользователи 15-17 возраста. Я нашла в одной группе пост с предупреждением. Следующий текст скопирован с сообщества* РАСПОСТРАНЯЙТЕ ИНФОРМАЦИЮ! ЖИЗНЬ - ОДНА, И НУЖНО ХОТЬ КАК ТО СОХРАНИТЬ ЕЕ ДЕТЯМ И ВСЕМ ОКРУЖАЮЩИМ! Дети "покупают" свою смерть! За теми, кто приобрел приложение, закрепляется человек, следящий за выполнением заданий. Последний этап игры - суицид. НА ЧТО СЛЕДУЕТ ОБРАТИТЬ ВНИМАНИЕ: 1. Подросток не высыпается, даже если рано ложится спать. Проследите, спит ли ваш ребенок в ранние утренние часы. 2. Рисует китов, бабочек, единорогов. 3. Состоит в группах, содержащих в названии следующее: "Киты плывут вверх", "Разбуди меня в 4.20", f57, f58, "Тихийдом", "Рина ", "Няпока", "Море китов", "50 дней до моего..." хэштеги : домкитов, млечныйпуть, 150звёзд, ff33, d28, хочувигру. 4. Закрыл ВКонтакте доступ к подробной информации. В переписке с друзьями (на личной стене) есть фразы "разбуди меня в 4.20", "я в игре". Опасно, если на стене появляются цифры, начиная от 50 и меньше. 5. Переписывается в вайбере (и др. мессенджерах) с незнакомыми людьми, которые дают странные распоряжения. ПОДОЗРИТЕЛЬНЫЕ ХЕШ-теги: #f53 #f57 #f58 #d28 #морекитов #тихийдом #хочувигру#млечныйпуть Вы можете пройти по хештегам и убедиться, насколько это опасно. В РАЗГАРЕ ИНФОРМАЦИОННАЯ СУИЦИДАЛЬНАЯ ВОЙНА ПРОТИВ НАШИХ ДЕТЕЙ:
синій кіт Показати IP 15 Лютого 2017 16:15
Відсутність діалогу батьків з дитиною, породжують всі проблеми.
Так просто до синій кіт Показати IP 19 Лютого 2017 11:36
Діалогу?зараз діти самі собі на думці. Їм говори пояснюй а вони похитають головою і роблять своє. Колись слово погане боялися батькам сказати. А зараз що? Насвариш, так ще обісруть тебе з ніг до голови перед друзями. Бачишно ніхто їх не розуміє. Рімня їм мало ось що. Від жиру бісяться. То телефон новий то кофтинку то грошей дай і не мало бо ж погуляти хочеться. Ще й психологи говорять находьте підхід . Люди згадайте себе в дитинстві і підлітковому віці. Слово мами і тата закон!!!!!!!
Грамотійка Показати IP 15 Лютого 2017 22:41
Краще б правила вчила з української мови.
Юрист до Так просто Показати IP 2 Березня 2017 09:04
Ну-ну, а ще можете згадати, як інтернету, мобілки не було... Альо, гараж, це все в минулому... Забудьте фразу "Як колись". Ось через це Наше "Як колись" трапляються неприємності (це так легко сказано). Просто треба бути в темі з дітьми, а не згадувати 70-80 роки. А, саме основне, фраза "діти самі собі на думці" - правильно головне з себе зняти відповідальність, всьому винні діти!!! Подумайте над тим, чи правильно ми з вами говорим здітьми. Ви розумієте, що ці спільноти - це звичайне - NLP??? ЧИЙТЕ ПРАВИЛЬНУ ЛІТЕРАТУРУ... Звичайно це гарантія не на 100%, але все таки це кращи ніж чмирити дітей.