USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

У Мінську погодили нову ділянку розведення на Донбасі, – ЗМІ

17 Січня 2020 09:52
Під час зустрічі Тристоронньої контактної групи у Мінську сторони домовились про розведення сил та засобів біля пункту пропуску «Гнутове», хоча Україна наполягала на чотирьох нових ділянках.

Про це пише hromadske із посиланням на два джерела у ТКГ

Загалом сторони обговорювали дев’ять можливих для розведення ділянок.

Україна пропонувала розвести сили в районі залізничного мосту в Станиці Луганській, поблизу Авдіївки, Новоселівки Другої та біля КПВВ «Гнутове».

Російська сторона хотіла розведення біля Щастя, Веселогорівки, Розсадки, Широкиного, Авдіївки та біля пункту пропуску «Гнутове».

Наступну зустріч сторони запланували на 29 січня.

Під час зустрічі Тристоронньої контактної групи в Мінську українська сторона запропонувала створити додаткову робочу підгрупу з питань українсько-російського кордону.

15 січня президент Володимир Зеленський у телефонній розмові з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель розповів, що Україна вже визначила перелік трьох додаткових ділянок розведення сил і засобів на Донбасі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus