USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

У Нігерії винищувачі помилково скинули бомби на цивільних: багато загиблих, – Reuters

27 Грудня 2024 07:44
У Нігерії винищувачі помилково вдарили по цивільних мешканцях. Внаслідок інциденту щонайменше 10 людей загинули і кілька отримали поранення.

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, інцидент стався у північно-західному штаті Сокото. Винищувачі переслідували бандитів у двох селах – Гідан-Сама і Рінтува, повідомив губернатор штату Ахмед Алію.

«Військові літаки виконували завдання з ліквідації злочинних збройних угруповань, що тероризують штат, і помилково розбомбили невинних людей цієї громади», – йдеться в заяві губернатора.

Алію наголосив, що штат співпрацюватиме з іншими органами влади для розслідування військової операції, в результаті якої загинули люди.

Агентство додає, що військові повідомляли, що завдали ударів по цілях в околицях Гідан Сама і Рінтува, пов’язаних з угрупованням «Лакурава», але не надали жодних подробиць щодо постраждалих серед цивільних осіб. Відомо, що бомби на села скинули два військові літаки.

Як інформували, 25 грудня в Казахстані розбився пасажирський літак, що прямував з Баку до Грозного. На борту було 67 осіб, 38 загинули.

Основна версія катастрофи – літак збила російська ППО. У ЗМІ пишуть, що звʼязок з диспетчерами було паралізовано системами радіоелектронної боротьби на підльоті до Грозного.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus