У Німеччині подружжя засудили до довічного за вбивство двох українок та викрадення немовляти
У Німеччині подружню пару – 45-річну жінку і 43-річного чоловіка – засудили до довічного увʼязнення за вбивство українки, її матері та викрадення дитини вбитої.
Про це повідомляє Бабель з посиланням на RedaktionsNetzwerk Deutschland.
Подружжя хотіло видати дитину однієї зі своїх жертв за власну. Суд визначив, що провина обох особливо серйозна, а це означає, що їхнє дострокове звільнення після 15 років увʼязнення практично неможливе.
Читати ще: Убивство українських військових у Німеччині: підозрюваний росіянин визнав провину
Вирок суду можуть оскаржити. Усі сторони, включаючи захист, у своїх проханнях вимагали довічного увʼязнення для фігурантів. За словами речника суду, прокурор і співпозивач також вимагали встановити особливу тяжкість злочину. Двоє обвинувачених зізналися у скоєному і висловили каяття.
Слідство встановило, що навесні 2024 року засуджені вбили 51-річну українську біженку Марину Стеценко та її 27-річну доньку Маргариту, щоб викрасти пʼятитижневу дитину останньої. Подружжя, як вважає слідство, прагнуло мати спільну дочку – у них уже є четверо дітей.
Читати ще: У Німеччині жорстоко вбили українку та викрали її немовля: деталі злочину та чому причетні росіяни
Зараз дитина живе зі своєю тіткою в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Бабель з посиланням на RedaktionsNetzwerk Deutschland.
Подружжя хотіло видати дитину однієї зі своїх жертв за власну. Суд визначив, що провина обох особливо серйозна, а це означає, що їхнє дострокове звільнення після 15 років увʼязнення практично неможливе.
Читати ще: Убивство українських військових у Німеччині: підозрюваний росіянин визнав провину
Вирок суду можуть оскаржити. Усі сторони, включаючи захист, у своїх проханнях вимагали довічного увʼязнення для фігурантів. За словами речника суду, прокурор і співпозивач також вимагали встановити особливу тяжкість злочину. Двоє обвинувачених зізналися у скоєному і висловили каяття.
Слідство встановило, що навесні 2024 року засуджені вбили 51-річну українську біженку Марину Стеценко та її 27-річну доньку Маргариту, щоб викрасти пʼятитижневу дитину останньої. Подружжя, як вважає слідство, прагнуло мати спільну дочку – у них уже є четверо дітей.
Читати ще: У Німеччині жорстоко вбили українку та викрали її немовля: деталі злочину та чому причетні росіяни
Зараз дитина живе зі своєю тіткою в Україні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
У Володимирі зіткнулися авто і мотоцикл, постраждав підліток
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.