USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.90
  • PLN 9.65 9.85

Молодик, який днями проривався через Ягодин, закидав цеглою Нововолинську міськраду

26 Квітня 2020 15:11
Невідомі розбили вхідні двері та вікна першого поверху в будівлі Нововолинської міської ради.

Про це 26 квітня повідомляє РАДАР.

Фото виданню надіслали о 13.30.

На сходах видно цеглу, якою, вочевидь, і розбили скло.

На місце події прибула поліція.

Оновлено

Як повідомив в.о. начальника міського відділення поліції Василь Бучинський, зловмисника затримали на місці, ним виявився чоловік 1993 р.н., пише Нововолинськ.com.ua.

Як стало відомо із власних джерел, молодик відколупав бруківку на площі біля ради, розбив нею спершу вікна, потім двері. Таким чином хотів потрапити на прийом до міського голови.

Наразі молодик затриманий. За результатом проведених аналізів, чоловік був у стані алкогольного сп’яніння.

Як повідомляє БУГ, дебошир – мешканець Нововолинська Дмитро 1993 року народження, який 21-го квітня зніс шлагбаум на «Ягодині» та наїхав на прикордонника.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
репліка Показати IP 26 Квітня 2020 15:48
ой, видно, що має хлопець гроші. Напевно добре заробляв.
Босс Показати IP 26 Квітня 2020 16:11
Людина хвора, потрібно його в дурку срочно!!!!!
Унічтожить Показати IP 26 Квітня 2020 16:58
Цей вишкрібок що він є що нема, всім тільки краще. Питання, навіщо це гівенце ось тут, сюда приперлося, сидів би бик і барижарив в своїй Польщі, таких громадян тут не треба, пользи ноль, моральний урод
ввв до Унічтожить Показати IP 26 Квітня 2020 22:09
ти хто ...? моральний умнік ..? щоб судити?
Народна прокуратура Показати IP 26 Квітня 2020 18:39
Що за ненависть? Людина діє повністю в стилі Майдану! Може він, перебуваючи за кордоном, не знає, що так уже не модно?
Активіст до Народна прокуратура Показати IP 26 Квітня 2020 20:00
коментар на 5 з плюсом
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 26 Квітня 2020 20:33
Справа це, як вбачається, політична. Така вже була у нас одна... Це не зовсім хуліганство, як ви пишете. Це протест проти місцевої влади. Щоб зрозуміти це - потрібно тут пожити, хоча б місяць-другий.
&& до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 26 Квітня 2020 23:09
Попередньо напишіть, що він вичворяв на митниці! Це теж виступ проти місцевої влади?! Чи вважаєте, що напишу аби написати, бо так хочу, усі ковтнуть!? Може зверніться в поліцію, де вам скажуть ще про випадки п'яного хуліганства. Ще з них зробіть борців невідомо за що!!!!
Махмуд-Джан до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 26 Квітня 2020 23:10
Із пояснювальної записки. "Послухав і проникнувся виступом Грети Тунберг. Тому прошу зарахувати те, що я обісц*в сусідній під'їзд, моєю особистою акцією проти вирубки лісів Амазонії".
Розстрелять! Показати IP 26 Квітня 2020 20:36
Ізолюйте це бидло від суспільства!
Людмила Зіменко Показати IP 26 Квітня 2020 22:11
Місяць-другий то замало. Потрібно більше і зовсім не виїздити за кордон. От тоді і прийде розуміння і жах від тієї прірви, куди скотилось колись славне наше місто і його околиці. Ще треба пережити і побачити на власні очі хоча би одну руйнацію якогось славного підприємства, на якому багато років працював
Олег Показати IP 27 Квітня 2020 19:08
Завдяки Сапожникову і носу з підкупними ментами перетворилось місто в прірву , і розплідник наркоманів та криміногенної ситуації !!!