USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Нововолинську чоловіки в присутності патрульних потрощили своє авто

5 Вересня 2019 12:45
Днями у Нововолинську компанія з 5-ти чоловік в присутності патрульних потрощила свій автомобіль, інформує Буг.

У Нововолинському відділі поліції повідомили, що група реагування патрульної поліції виявила автомобіль Opel Vectrа з невідповідністю номерних знаків. Водій відмовився пред’явити документи на автівку.

Після повторної вимоги надати документи у знак протесту чоловіки почали різати шини та бити вікна своєї машини. Патрульні викликали слідчо-оперативну групу.

За хуліганські дії в громадському місці до ЄРДР внесені відомості за ч. 4 ст.296 КК України. Вирішується питання про пред’явлення підозри.

Автомобіль забрали на штрафмайданчик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Володимир Показати IP 5 Вересня 2019 12:53
Ахах,чуваки,походу передивились"жестокий романс"-так не доставайся ти не кому!!!)))
Andrij Показати IP 5 Вересня 2019 13:18
великолепно.....
Правильно Показати IP 5 Вересня 2019 13:35
бийте бляхи, бийте бляхи, бо всі бляхи повна хрєнь!
999 Показати IP 5 Вересня 2019 13:53
Правильно поліцейські роблять. Побільше та частіше зупиняйте такі "євробляхи" то можливо лад у цьому напрямку наведете. Таких "євроблях" в Україні не меньше 1000000 бігає, а скільки їх стоїть у приватних дворах та стоянках, і всі машини зібрані з металолому в Германії, Польщі та Литві і перепродані нашим українцям за 150-300 баксів без документів з біс якими деталями. А Зеленський ще дає їм знову відстрочку до 01.12.2019 року. Хто мав бажання той давно перереєстрував авто на українські номери. Залишилися тільки ті громадяни, які ніколи не жили згідно українських законів. Вони тільки бажають на металоломі їздити та забруднювати повітря в Україні і не платити податки.
1000 до 999 Показати IP 5 Вересня 2019 15:14
Згідний, жити потрібно за законом, виконувати і поважати. Але, більш ніж впевнений, що в цього пана нема ні авто, ні бляхи, ні роботи, ні даруйте розуму. Якби не бляхи, то за останніх пять років населення України зменшилось наполовину. А бляхи, як не як дали можливість вижити найбіднішим!
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 5 Вересня 2019 14:33
Народ. А ви хоча б знаєте, ким були оті 5 молодиків? І чому їм не заважали поліцаї, та яким чином використовували авто тощо. То дізнайтеся.
Богдан Сташинський до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 6 Вересня 2019 13:21
А ти знаешь ???
Клава до Богдан Сташинський Показати IP 6 Вересня 2019 13:23
Вони були посланцями матері ТЕРЕЗИ !!!
укринець Показати IP 5 Вересня 2019 14:40
давно пора на металолом менше аварій і проблем
ігор луцький до укринець Показати IP 5 Вересня 2019 16:06
Ага ,менше.За 7 місяців 19р. в порівнянні з 18р. ріст по дтп,загиблим,травмованим 7-10%.То все бляхи винуваті?
Анонім Показати IP 5 Вересня 2019 14:40
А якщо буде на українських бляхах то стане вже напевно євро 6