USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У парку Володимира-Волинського перекинули кожну лавку

9 Серпня 2018 13:31
Інцидент трапився близько 4 ранку 9-го серпня. Троє молодиків в парку "Слов’янський" перекинули всі лавки біля пам’ятника князю Володимиру.

Про це повідомляє БУГ.

Як зафіксували камери відеоспостереження, хлопці показово спершу танцювали перед камерами відеонагляду, а після цього пішли перекидати лавки.

Зауважимо, що лавки виявилися настільки тяжкими, що хлопці утрьох перевертали кожну лавку та відкочували її в сторону.

Станом на 7 годину ранку, після фіксування того, що трапилося, лавки були повернуті на місце.

Відео надане розпорядником на усний запит журналістів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
активіст Показати IP 9 Серпня 2018 13:34
це московські диверсанти
! до активіст Показати IP 9 Серпня 2018 15:29
Це Володимирські чушкани.
12 Показати IP 9 Серпня 2018 13:44
було би чудово якби ті "козаки" по Володимирі вулиці підмітали тиждень і все це було знято на камеру!!! чумоходи!!! :(
Руслана до 12 Показати IP 9 Серпня 2018 14:49
двома руками за таку пропозицію! шкода, що нема в нас таких законів....у нас все гуманно, а бидло й далі бидлячить!!!
Іван Показати IP 9 Серпня 2018 13:45
Раджу один з ефективних патріотично-виховних методів. Береться гумовий демократизатор і хрестиком по с&аці вибивається узор з вишиванки в чорно-бордово-фіолетових кольорах. З метою закріплення такого національного тату повторювати протягом тиждня, шоби аж кликав маму .
Степан до Іван Показати IP 9 Серпня 2018 15:28
А в них мама є. То вони круті зараз, а потім мамі поскаржаться, а мама прокурору напише, що її діток образили, да! То вони зараз АУЄ, а завтра дяді поліцейському всіх закладуть, і маму ще до купи туди ж.
До ВН Показати IP 9 Серпня 2018 14:17
А ну проконтролюйте, чим та вся справа закінчиться. Проведіть свого роду журналістське розслідування. Зробіть запит в місцеву поліцію. Організуйте інтерв'ю з міським головою. Поцікавтеся чиїх батьків то діти. Як прореагували навчальні заклади. Не спускайте на гальмах. Бо коли влада, окрім як констатації факту нічого не робить, то ті лавки можна взагалі забрати. І тоді і дурням не буде до чого причепитися, та і у влади голова не болітиме. Ну людям, правда, буде трішки гірше. Але хіба то тільки те !
Руслана до До ВН Показати IP 9 Серпня 2018 14:51
відео трохи гам...че, бо морд тих д*білів не видно добре!!!