У Польщі подружжя з України протягом 2 років видавало незаконні дозволи на роботу
У Лодзі затримали подружжя з України, яке за гроші допомагало охочим легко приїхати до Польщі й легалізуватися там.
Як повідомляє Yavp.pl, протягом двох років 37-річна жінка та її 38-річний чоловік з України вели бізнес – створили більше 100 «спулек» фіктивної підприємницької діяльності.
Далі в повітових управліннях праці від імені цих фірм виготовляли «освядчення» іноземцям (переважно українцям) та дозволи на сезонну роботу.
Зафіксовані випадки у Лодзі, Гданську, Гдині, Щецині та Кельце. Після цього готові документи за гроші – від 100 до 570 злотих – передавали замовникам, які пізніше не мали проблем з перетином кордону з Польщею та легалізували таким чином своє перебування там.
Послугами «фірми» скористалися не менше декількох тисяч іноземців. Організаторів також підозрюють у відкритті банківських рахунків для фіктивних компаній.
У результаті подружжя українців затримали в Лодзі. Під час обшуку в їхньому помешканні виявили та вилучили доказові документи, мобільні телефони, сім-карти та комп’ютерну техніку, а також гроші в різній валюті на суму понад 50 тис. злотих.
Українці свою провину визнали. Жінку відпустили під заставу в 15 тис. злотих та поліційний нагляд, а чоловіка помістили під тимчасове тримання під вартою. Далі їхню долю вирішить суд.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомляє Yavp.pl, протягом двох років 37-річна жінка та її 38-річний чоловік з України вели бізнес – створили більше 100 «спулек» фіктивної підприємницької діяльності.
Далі в повітових управліннях праці від імені цих фірм виготовляли «освядчення» іноземцям (переважно українцям) та дозволи на сезонну роботу.
Зафіксовані випадки у Лодзі, Гданську, Гдині, Щецині та Кельце. Після цього готові документи за гроші – від 100 до 570 злотих – передавали замовникам, які пізніше не мали проблем з перетином кордону з Польщею та легалізували таким чином своє перебування там.
Послугами «фірми» скористалися не менше декількох тисяч іноземців. Організаторів також підозрюють у відкритті банківських рахунків для фіктивних компаній.
У результаті подружжя українців затримали в Лодзі. Під час обшуку в їхньому помешканні виявили та вилучили доказові документи, мобільні телефони, сім-карти та комп’ютерну техніку, а також гроші в різній валюті на суму понад 50 тис. злотих.
Українці свою провину визнали. Жінку відпустили під заставу в 15 тис. злотих та поліційний нагляд, а чоловіка помістили під тимчасове тримання під вартою. Далі їхню долю вирішить суд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Аномальна спека в Європі: вже десятки загиблих, – CNN
Сьогодні 09:33
Сьогодні 09:33
У Луцьку на Соборності горіло відділення «ПриватБанку»
Сьогодні 09:17
Сьогодні 09:17
У Криму – потужні вибухи: дрони атакували увесь півострів, узбережжя залишилося без світла
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
Пекло на землі: найпотужніший за 100 років землетрус стався у Венесуелі. Дуже багато загиблих
Сьогодні 08:27
Сьогодні 08:27

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.