USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку на Львівській хочуть збудувати храм

24 Травня 2018 12:40
Храм УПЦ Київського патріархату планують збудувати в Луцьку у районі вулиці Львівської.

Про це йшлося 24 травня під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

На розгляд комісії винесли проект рішення про надання дозволу на коригування проекту детального плану території в межах вулиць Львівської, Цегельної та Супутника у місті Луцьку. У пояснювальній записці до проекту рішення йдеться про те, що виконавчим комітетом Луцької міської ради 01.06.2016 № 314-1 було прийнято рішення про затвердження коригування детального плану території в межах зазначених вулиць.

Своєю чергою, у Луцьку міську раду звернулося Управління Єпархії УПЦКП з проханням внести зміни до проекту детального плану території в межах вулиць Львівської, Цегельної та Супутника у місті Луцьку у зв’язку із зміною проектних рішень. Тому виникла необхідність коригування проекту детального плану території.

Як пояснив представник УПЦ КП, у районі вулиці Львівської мають намір розмістити храм, а також рекреаційну територію. Також в намірах розміщення комплексу храмових споруд та облаштування парковки.

Комісія не підтримала проект рішення, однак він буде винесений на розгляд сесії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Степан Показати IP 24 Травня 2018 12:44
Вже хотіли збудувати підземні переходи
Діма до Степан Показати IP 24 Травня 2018 12:47
Підземні переходи просто гроші не приносять, а храм точно втулять
Олексій Показати IP 24 Травня 2018 12:52
Більше, мати його за ногу, храмів!!! Ще більше! Щоб один олдного дзвонами перебивали!!! І разом в світле православне минуле....
Валерій Показати IP 24 Травня 2018 12:52
Сьогодні був на випущеному в дочки і дуже здивувався,, місць не було навіть для батьків. Я вже мовну про чергу дітей в школи та дитячі майданчикі і ніхто не звертає увагу на те , що церков більш як ларків
хехъ до Валерій Показати IP 24 Травня 2018 13:36
А как сквер на 40 му порезали церкви, на кусочки! Какие тополя под ноль срезали!! Спрашиваю - зачем? Отвечают -"каждому - свое". Как в Бухенвальде.
ПОП Показати IP 24 Травня 2018 13:15
Скількі можна будувати нікому не портібні храМИ? НА ЛЬВІВСЬКІЙ ЇХ І ТАК БІЛЬШЕ 5 !
Мудре Житіє до ПОП Показати IP 24 Травня 2018 14:38
Храм мусово бути на кождній вулиці. Що то є за дорога яка не веде до храму?
Ніна Показати IP 24 Травня 2018 13:36
В районі Львівської церки практично на кожній вулиці стоять.
Мудре Житіє до Ніна Показати IP 24 Травня 2018 14:38
Стоять пусті. Люде мусово йти до церкви за мудрістю і з пожертвою.
Мудре Житіє Показати IP 24 Травня 2018 13:52
Більше храмів - більше люде задумуваться про сутність житія. І держава мусить помагать грошима святій справі. І бізнесмени десятину віддавать. І прості люде - прийди до церкви пішки, а дві гривні на тролебус поклади батюшці. Що то за дорога яка не веде до храму?
Мудре Житіє Показати IP 24 Травня 2018 13:54
І на Львівській тра, і на Гнідавській, і на Боженка де заводи є, жадної каплички нема. Де робочим після роботи піти?
свг Показати IP 24 Травня 2018 14:43
це вже зовсім не смішно.скоро почнем будувати на спортивних майданчиках в школах.
ігор луцький Показати IP 24 Травня 2018 20:30
Ого!!Як зашевелились холуї масковскіх попов.