У Рівному теж прильоти. Повідомили попередні наслідки ракетного удару
Вранці 22 жовтня російські окупанти влучили по об'єкту критичної інфраструктури у Рівному.
Факт влучання підтвердили начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль та мер міста Олександр Третяк.
"Друзі, є влучання. Наголошую, не виставляйте в мережі відео та фото. Чекайте офіційної інформації. І залишайтеся в укриттях!" – закликав Віталій Коваль.
Читати ще: У Луцьку і Ковелі – вибухи. Частина міст без світла і води. Оновлюється
"Маємо прильоти по об'єкту критичної інфраструктури міста. Доручив профільним заступникам кожному по своєму напрямку максимально мобілізувати зусилля. Зокрема, направити комунальників для ліквідації наслідків ракетного удару: прибирання, скло і тд. В медичних закладах міста вже розгорнули пункти надання медичної допомоги.
Мешканці прилеглих територій оперативно евакуйовані в безпечні місця. З ними проводять роботу психологи, є гарячий чай, їжа...
Дякуємо Богу за те, що попередньо без жертв. Енергетики зараз працюють над відновленням електроенергії.
Бережіть себе. Повітряна тривога триває!" – зазначив мер Рівного.Фото ілюстративне
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Факт влучання підтвердили начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль та мер міста Олександр Третяк.
"Друзі, є влучання. Наголошую, не виставляйте в мережі відео та фото. Чекайте офіційної інформації. І залишайтеся в укриттях!" – закликав Віталій Коваль.
Читати ще: У Луцьку і Ковелі – вибухи. Частина міст без світла і води. Оновлюється
"Маємо прильоти по об'єкту критичної інфраструктури міста. Доручив профільним заступникам кожному по своєму напрямку максимально мобілізувати зусилля. Зокрема, направити комунальників для ліквідації наслідків ракетного удару: прибирання, скло і тд. В медичних закладах міста вже розгорнули пункти надання медичної допомоги.
Мешканці прилеглих територій оперативно евакуйовані в безпечні місця. З ними проводять роботу психологи, є гарячий чай, їжа...
Дякуємо Богу за те, що попередньо без жертв. Енергетики зараз працюють над відновленням електроенергії.
Бережіть себе. Повітряна тривога триває!" – зазначив мер Рівного.Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
ВІРУС
Показати IP
22 Жовтня 2022 12:27
Якшо тобі погано,подумай що комусь зараз ще гірше і тобі стане легше.
Ветеран з Луцька Тарас Сасовський став героєм фотопроєкту «Ветерани та ветеранки на публічній службі»
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Апеляцію відхилено: винуватець п'яної ДТП в Луцьку, у якій загинув пасажир авто, відсидить сім років
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Лучан кличуть у парк на День адаптивного спорту
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Волинській борчині Анастасії Алпєєвій надали звання заслуженого майстра спорту України
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
26 червня: свята, події, факти. Міжнародний день рожевого вина та Всесвітній день холоду
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
«Луцьк – територія талантів»: визначили найкращих юних вокалістів громади
25 Червня 2026 23:38
25 Червня 2026 23:38

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.