У селі Гірка Полонка відкрили оновлений дитячий майданчик
![](/resize/450x298/r/files/news/2018/11-01/256215/45114066_2155496168111592_3452371880202207232_n.jpg)
У селі Гірка Полонка Луцького району в рамках проекту “Здорова дитина – сильна країна» відбулося офіційне відкриття оновленого дитячого майданчика. Ця приємна подія стала можливою завдяки плідній співпраці Гіркополонківської сільської ради, ініціативної громади села та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», прес-служба волинського УКРОПу.
Половину вартості проекту надав Фонд, а іншу частину виділила сільська рада та зібрала батьківська громадськість. За ці кошти було оновлено ігрові майданчики, а також придбано спортивний інвентар.
На святкове дійство, аби привітати діток та їх батьків завітали Гіркополонківський сільський голова Ніна Симонович, очільник Волинського УКРОПу Вячеслав Рубльов, представник Фонду Олександр Мельничук та депутат Луцької районної ради Олександр Бляшук.
Перед урочистим відкриттям вихованці садочка, а за сумісництвом і маленькі артисти, порадували присутніх гостей чарівними танцювальними номерами.
«Ці маленькі талановиті діти ростуть щирими патріотами країни завдяки вихователям, які тут працюють, та ініціативним людям громади. Вашим спільним бажанням було оновити майданчик на території садочку. Добре, що вдалося цю ідею спільно реалізувати. Надіюся, що цей майданчик буде служити ще 25 років, так як цьому садочку вже є на сьогодні.
Майбутнє країни – це наші діти, і ми повинні вкладати в них для того, аби завтра держава була міцною», - зазначив Вячеслав Рубльов.
Ніна Симонович теж не приховувала радості з приводу відкриття майданчика: «Щиро вдячна батькам, за проявлену ініціативу, зокрема, голові батьківського комітету Наталії Жучко. В такому ж темпі працюватимемо й надалі, бо ми бачимо реальні досягнення і успіхи. А діткам я хочу побажати, аби вони росли здоровими, щасливими і щоб на їхньому обличчі завжди сяяла посмішка».
Керівник фракції УКРОП у Луцькій районній раді Олександр Бляшук також долучився до привітань із святом, зазначивши, що спільно з фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» у Луцькому районі уже реалізовано чимало проектів і співпраця триватиме й надалі.
Не обійшлося свято і без подаруночків: представники Фонду подарували волейбольні м'ячі та брендовані чашки, які дітки, доки дорослі вели свої розмови, успішно поділили між собою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Половину вартості проекту надав Фонд, а іншу частину виділила сільська рада та зібрала батьківська громадськість. За ці кошти було оновлено ігрові майданчики, а також придбано спортивний інвентар.
На святкове дійство, аби привітати діток та їх батьків завітали Гіркополонківський сільський голова Ніна Симонович, очільник Волинського УКРОПу Вячеслав Рубльов, представник Фонду Олександр Мельничук та депутат Луцької районної ради Олександр Бляшук.
Перед урочистим відкриттям вихованці садочка, а за сумісництвом і маленькі артисти, порадували присутніх гостей чарівними танцювальними номерами.
«Ці маленькі талановиті діти ростуть щирими патріотами країни завдяки вихователям, які тут працюють, та ініціативним людям громади. Вашим спільним бажанням було оновити майданчик на території садочку. Добре, що вдалося цю ідею спільно реалізувати. Надіюся, що цей майданчик буде служити ще 25 років, так як цьому садочку вже є на сьогодні.
Майбутнє країни – це наші діти, і ми повинні вкладати в них для того, аби завтра держава була міцною», - зазначив Вячеслав Рубльов.
Ніна Симонович теж не приховувала радості з приводу відкриття майданчика: «Щиро вдячна батькам, за проявлену ініціативу, зокрема, голові батьківського комітету Наталії Жучко. В такому ж темпі працюватимемо й надалі, бо ми бачимо реальні досягнення і успіхи. А діткам я хочу побажати, аби вони росли здоровими, щасливими і щоб на їхньому обличчі завжди сяяла посмішка».
Керівник фракції УКРОП у Луцькій районній раді Олександр Бляшук також долучився до привітань із святом, зазначивши, що спільно з фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» у Луцькому районі уже реалізовано чимало проектів і співпраця триватиме й надалі.
Не обійшлося свято і без подаруночків: представники Фонду подарували волейбольні м'ячі та брендовані чашки, які дітки, доки дорослі вели свої розмови, успішно поділили між собою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.