USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

У селі під Луцьком поліцейське авто врізалося в легковик

19 Серпня 2018 14:06
Поліцейське авто в’їхало у "Фольксваген" на єврономерах у селі Зміїнець Луцького району.

ДТП трапилась у неділю, 19 серпня, близько 13:00.

Про це повідомила луцька журналістка Катерина Павлова.

Зі слів журналістки, водій Фольксвагена призупинився та включив “поворотник”, аби з’їхати на бічну вулицю. В цей момент у нього врізалась поліцейська автівка.

В аварії ніхто не постраждав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Цікаво Показати IP 19 Серпня 2018 14:26
Щоб не городити нові городи треба подивитися відео з реєстратора авто поліції що робилося ззаду "народного авто", хоча навіть при відсутності ілюмінації при максимальній швидкості 50 км/год в населеному пункті, де і відбулося дійство, капот ренухи таким м'ятим бути не може. Як не крути, а поліцаї в черговий раз прославилися, тобто все як завжди - змін нема.
777 до Цікаво Показати IP 19 Серпня 2018 21:16
там камери нові поставили......
Я Показати IP 19 Серпня 2018 14:44
Якщо призупинився а потім вклюв поворотник , мудак бляхар))))
ігор Показати IP 19 Серпня 2018 15:10
Зі слів журналістки, водій Фольксвагена призупинився та включив “поворотник”, аби з’їхати на бічну вулицю. В цей момент у нього врізалась поліцейська автівка. в правилах чітко пише, включати поворот за здалегідь, якщо я непомиляюсь 50-100 метрів в населеному пункті, в любому випадку спочатку водій мав би ввімкнути поворот і призупинитись, а не навпаки, а патрульний 100 процентів триндів по телефону і зловив гаву по дистанції
ol до ігор Показати IP 19 Серпня 2018 17:53
Призипинився не означає зупинився. Для того є стопи в авто щоб було видно процес гальмування.
Упс до ol Показати IP 19 Серпня 2018 22:10
На бляхах(як і на наших корчах )незавжди стопи горять!!,а ще часто загоряються лампи заднього ходу...
Упс до ol Показати IP 19 Серпня 2018 22:12
Призупинився в лівому ряду для повороту направо?
Анонім Показати IP 19 Серпня 2018 15:13
"Призупинився та включив поворотник на бічну вулицю" А тепер подивіться уважно на фото, в якому місці він вирішив повернути ( прогавив поворот). А на рахунок пом'ятості капота, то достатньо швидкості 30 км год щоб він так помявся. Це ж Рено ( тимбільше Пассат стояв в той час на місці, а не їхав в попутному напрямку )
ol до Анонім Показати IP 19 Серпня 2018 17:54
Повернись у школу на урок де розглядають інерцію
ПДР Показати IP 19 Серпня 2018 15:57
Задній завжди винний!!! Він повинен був вибрати безпечну дистанцію!!!!
ігор до ПДР Показати IP 19 Серпня 2018 16:46
бачу в тебе сильно глибокі знання в пдр
Сергій Показати IP 19 Серпня 2018 17:18
При уважності на дорозі, беспечній відстані та безпечній швидкості зіткнення б не було. Один із трьох факторів і є причиною дтп, або всі три. Полюбому зроблять бляхаря винним він жеш бляхар а поліцай купивши права на ринку завжди правий, ми ж в нього 150тис вклали. Ми коп авто за свої податки відремонтуєм а євробляхаря будуть совати по всіх інстанціях щоб довести всіма правдами і не правдами що авто чи водій незаконні іт. д.
Jjf Показати IP 20 Серпня 2018 00:47
Подивіться ПДР там все написано хто купив правп прокоментую"АВТОМОБІЛЬ ЩО РУШАЄТЬСЯ ЗА ІНШИМ АВТО В ПОПУТНОМУ НАПРЯМКУ ПОВИНЕН ВИБРАТИ БЕЗПЕЧНУ ДИСТАНЦІЮ З МЕТОЮ УНИКНЕННЯ ЗІТКНЕННЯ ПРИ РІЗКОМУ ГАЛЬМУВАННІ ПОПУТНОГИ Т. З. " Баранам рішуче рекомендую втвчити ПДР купівля прав за сало незвільняє від відповідальнлств
ігор до Jjf Показати IP 20 Серпня 2018 23:00
ти клоун, один автомобіль рухаться в правій полосі, другий в лівій , якиїсь з них спереду чкиїсь по заду припустим той що позаду в лівій полосі і робить випередження того що в правій, а той різко перестроюєця в ліву полосу, непереконавшись що маневр буде безпечним... і бабах, питання для клоуна хто винен, той що рухався в лівій полосі, чи той клоун попереду що його підрізав???
999 до ігор Показати IP 21 Серпня 2018 10:22
Вот до чого твій вис*р в данній ситуації?) Ти свято віриш що хтось настільки д*біл щоб підрізати патрульку?))
ігор до 999 Показати IP 21 Серпня 2018 22:45
я просто навів аргумент що не завжди винен той хто взаді, є різні ситуації