У Старому місті в Луцьку встановлять камери відеоспостереження
У Луцьку розпочинають проєктування ще одного сегменту Безпечного міста, цього разу в історико-культурному заповіднику «Старий Луцьк».
Про це повідомляє Департамент Муніципальної варти.
Враховуючи побажання поліції Волині, напрацювання і цінні підказки небайдужих мешканців та осіб, що проживають на вказаній території історичної частини міста, фахівці наближено нанесли на карту камери відеоспостереження, які будуть встановлені з метою зниження злочинності, наведення порядку, запобігання актів вандалізму, недопущення здійснення надписів на мурах Замку Любарта та інших будівлях заповідника, а також хуліганських дій.Камери будуть охоплювати наступні історико-культурні споруди: Замок Любарта, Музей дзвонів, Домініканський монастир, Замковий Свято-Архангельський чоловічий монастир (Монастир бригідок), Свято-Покровська церква, Лютеранська кірха, Кафедральний костел Святих Апостолів Петра і Павла, Аптека-музей, площа біля Будинку архітектора Голованя та практично всю прибережну зону річки Стир, яка потрапляє на цей участок виконання робіт.
Сьогодні Департамент передає усі напрацювання в роботу для створення проєкту з прокладання волоконно-оптичних ліній зв’язку, світлових опор та камер, що будуть встановлені до кінця року у Старій частині міста.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Департамент Муніципальної варти.
Враховуючи побажання поліції Волині, напрацювання і цінні підказки небайдужих мешканців та осіб, що проживають на вказаній території історичної частини міста, фахівці наближено нанесли на карту камери відеоспостереження, які будуть встановлені з метою зниження злочинності, наведення порядку, запобігання актів вандалізму, недопущення здійснення надписів на мурах Замку Любарта та інших будівлях заповідника, а також хуліганських дій.Камери будуть охоплювати наступні історико-культурні споруди: Замок Любарта, Музей дзвонів, Домініканський монастир, Замковий Свято-Архангельський чоловічий монастир (Монастир бригідок), Свято-Покровська церква, Лютеранська кірха, Кафедральний костел Святих Апостолів Петра і Павла, Аптека-музей, площа біля Будинку архітектора Голованя та практично всю прибережну зону річки Стир, яка потрапляє на цей участок виконання робіт.
Сьогодні Департамент передає усі напрацювання в роботу для створення проєкту з прокладання волоконно-оптичних ліній зв’язку, світлових опор та камер, що будуть встановлені до кінця року у Старій частині міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Григорій
Показати IP
6 Квітня 2021 23:52
А я думав вони там вже давно...
Пекло під землею: понад тиждень у Луцькому районі гасять масштабну пожежу на торфовищі
Сьогодні 19:41
Сьогодні 19:41
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04
Тіло знайшли у каналізаційному люку: подробиці надзвичайної події на вулиці Федорова в Луцьку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14
Відійшов у вічність колишній міський голова Ковеля
Сьогодні 17:55
Сьогодні 17:55
Волинян попереджають про екстремальну спеку
Сьогодні 17:23
Сьогодні 17:23



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.