USD 39.80 40.20
  • USD 39.80 40.20
  • EUR 39.60 40.10
  • PLN 9.85 10.00

У Струмівці BMW на смерть збило лучанина

28 Лютого 2024 10:57
ДТП трапилася учора, близько 19 години, на вулиці Рівненській у Струмівці.

32-річний водій BMW наїхав на чоловіка, який перетинав проїжджу частину дороги по нерегульованому пішохідному переході.

Від отриманих травм пішохід помер в кареті швидкої, його особу встановили – це 79-річний мешканець Луцька, повідомили у поліції Волині.

З місця події вилучили автомобіль, водія освідували – він тверезий.

Читати ще: Прикордонник збив велосипедиста: деталі смертельної ДТП у Володимирі

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого. Триває слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 28 Лютого 2024 11:36
б.дло катається, бо влада дозволила цей бардак
Роман Показати IP 28 Лютого 2024 12:39
Загинув дуже хороший чоловік. Володимир Фомич. Був знаомий з ним. Цікавий співрозмовник, дуже мудрий- з величезним багажом знань. До останнього дня він був в русі. Дуже шкода. Дуже.
ло Аноніма Показати IP 28 Лютого 2024 12:54
А що влада має заборонити пересуватись на автомобілях?
Га? Показати IP 28 Лютого 2024 14:00
А чи не у військомат мчав цей тверезий молодик?
Во! Показати IP 28 Лютого 2024 14:04
Водій має знати не лише де знаходиться педаль газу, а й тормоз, і не дивитися телік на ходу, а всіма двома вперед, на дорогу, і чим темніше - тим повільніше треба їхати.
Олександр Показати IP 28 Лютого 2024 19:49
Нікого не виправдовую! Вся рівненська освітлюється тільки з однієї сторони.. Ввечері пішохода важко побачити, особливо коли він одягнений в темне!! Мав три такі ситуації на протязі місяця, коли помічаю пішохода тільки на «світлі зустрічного транспорту»!!! Якщо хтось читає з керівництва «світлом на стовпах», увімкніть! Люди будуть живі.
dmd до Олександр Показати IP 28 Лютого 2024 22:28
Проблема ще у чортах на бнв