USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У центрі Луцька чоловік захопив автобус із заручниками: лунали постріли

21 Липня 2020 10:06
У Луцьку перекрили центральну частину міста, зокрема Театральний майдан.

ЗМІ та очевидці повідомляють начебто чули постріли. Перед драмтеатром знаходиться автобус із пошкодженими вікнами. На місці працюють декілька екіпажів поліції та вибухотехніки.

Читайте також: Захоплення автобусу з заручниками в Луцьку: все, що відомо наразі. Трансляція

Керівник поліції Волині Юрій Крошко повідомив, що чоловік захопив автобус із заручниками. Ввели оперативний план «Заручник» на території області. Наразі кількість заручників невідома та чітких вимог чоловік не висловлює. Його особу встановлюють. Наразі відомо, що у нього є зброя та вибухівка.
За словами керівника поліції, чоловік опублікував у соцмережах пост з невдоволенням системою, уточнених вимог та претензій зловмисник не висуває. Поліціянти ведуть перемовини та намагаються обмежити доступ цивільних у центральну частину міста.

До мешканців та гостей міста звертаються з проханням поставитись із розумінням та заради власної безпеки не йти та не їхати у центр Луцька.

Близько 10:10 у центрі пролунала автоматна черга.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Петро Показати IP 21 Липня 2020 10:17
Бавляться.
Юлія до Петро Показати IP 21 Липня 2020 10:45
Може ви б хотіли в тому автобусі зараз перебувати? Може б дурниць не писали.
>_> Показати IP 21 Липня 2020 10:20
доповніть статтю коли все роз'ясниться, думаю людям цікаво буде. В луцьку не часто чую про двіж зі стріляниною
Ага до >_> Показати IP 21 Липня 2020 11:52
скоро це буде повсякденне явище...
Дзвоніть на 102 Показати IP 21 Липня 2020 10:20
Не переживайте лучани. Це американська кіностудія: "WARNER BROS ENTERTAINMENT INC", приїхали до Луцька знімати бойовик. 20-21 липня 2020 року, якраз знімають сцену кінофільма зі стрільбою та захватом заручників.
А? Показати IP 21 Липня 2020 10:23
Навчання?
Лучанин до А? Показати IP 21 Липня 2020 10:56
Х...яння
Де правда??? Показати IP 21 Липня 2020 10:28
Чому не пишуть що свідки вказують про те що терормст схожий на Путіна???
787 Показати IP 21 Липня 2020 10:35
Навіщо ми в місті маємо ціле управління НП та ціле управління СБУ. Звільніть посади, нероби!
Лучанин до 787 Показати IP 21 Липня 2020 11:00
Рано гарачкувати, подивимося як відпрацюють. Зброї і вибухівки атошніки натащили на 20 років наперед. Тут ніяке сбу не допоможе. А от як оперативно служби розрулять це і буде індикатором їх професіоналізму (чи не професіоналізму, тьху-тьху)
ЛУЧ до 787 Показати IP 21 Липня 2020 11:38
До чого тут в центрі ціле управління? В поліції немає супер сили як в мультиках. Там працюють звичайні люди як і Ви. Якшо людина заскочила в автобус і тупо дістала з карману пістолет, то поліція мала б за два дні до того звязатись з космосом і передбачити це і стояти в центрі чекати його? Вибачте, але скоро якийсь підліток пітарду в дворі взірве, ви з переляку в штани накладете і теж скажете нашо в центрі ціле управління, якшо діти пітардами граються і я в штани кладу.
Ау Показати IP 21 Липня 2020 10:41
Навчання?
Вуйко Показати IP 21 Липня 2020 10:45
А город подумал,а город подумал...ученья идут?
Анонім Показати IP 21 Липня 2020 10:45
А город подумал - ученья идут
Лучанин Показати IP 21 Липня 2020 10:45
"чоловік опублікував у соцмережах пост з невдоволенням системою," - незадоволений системою, а чому тоді мають страждати прості люди?
саша до Лучанин Показати IP 21 Липня 2020 11:00
бо "рибу чистять з хвоста"
456йцу Показати IP 21 Липня 2020 10:45
..."якоюсь системою"... напевно каналізаційною.
пес дюк Показати IP 21 Липня 2020 10:46
а потім напишуть,що це було навчання...
Ан Показати IP 21 Липня 2020 10:59
І де беруть автомат ? Вибухівку? Це ж хтось продає. Або в армії недостатній контроль , і крадуть.
Ковель Показати IP 21 Липня 2020 11:01
Ну так недавно ж президент приїжджав. От і нас чп
Иван Показати IP 21 Липня 2020 11:10
Видно у мужика сдали нервы. И это не удивительно, ведь власть стала щемить народ по всех фронтах. Кто-то покинул страну, кто-то уехал на заработки подальше от всего этого...........то ли ещё будет.....всё - впереди
111 Показати IP 21 Липня 2020 11:17
І медалі дадуть
намокраН Показати IP 21 Липня 2020 11:17
Непотрібно переживати з сьогоднішнього дня ,,держава,, буде компенсувати ,,Жертвам насиля,, !!! Всі ,,заручники,, зможуть отримати по 900 гривень!!! Ха ха..
гарі потер Показати IP 21 Липня 2020 11:18
А чого цей чоловік не задоволений системою не пішов брати в заручники держслужбовців і посадових осіб в якийсь з органів влади? ще б народним героєм став, а так недолугий терорист який ніяк не дотягує до шаміля басаєва. Луцьк маленьке село, і тут дуже легко взнати де живуть місцеві чиновники-крадії та корупціонери, і впєрьод змінювати систему, але певно на це яйця малі в терориста, а на сільський автобус з невинними людьми захватити то яєць і розуму хватає, навіть терористів нормальних ідейних в Україні немає, все через попу.
Чатлалін Показати IP 21 Липня 2020 11:23
От вам і Луцька область...
Монархіст до Чатлалін Показати IP 21 Липня 2020 12:31
До речі, про область. Дивний збіг, але саме днями прийняли рішення про зміну устрою області. Менше районів, чєл міг працювати кимось, хто під перспективою скорочення.
Не із Луцька Показати IP 21 Липня 2020 11:38
А нікого не бентежить, що особу чоловіка наразі встановлюють, але достеменно знають, що він опублікував у соцмережах пост з невдоволенням системою? ;)
я Показати IP 21 Липня 2020 11:41
а, кацап якийсь сюди залетів, зрозуміло тепер що то за птах, що не місцевий то точно
Виктор Показати IP 21 Липня 2020 11:48
Никогда в центре нет патрульных!!! Цыгане задолбали,а теперь терроризм.ни погулять -ни покушать . на что смотрят власти??? Зачем городу полиция и муницыпалы? Кошек с деревьев снимать.? Ганьба!!!!!!!!!!!
Микола Показати IP 21 Липня 2020 11:48
Це недиво,і думаю випадків буде безліч,гляньте на прийняті закони,гляньте на владу,наполіцію,ми маєм усе і нічого взагалі,нам замилюють очі фігньою,ми радієм,а все остальне бачим як крайність. Ми Українці,але як діти ,нам навсе пофіг,а якщо комусь ні то їх один два,які Просто гинуть вбардаку. Радієм тому що хотіли
Всім Привіт Показати IP 21 Липня 2020 11:52
Бажаю "максиму плохому" хороших умов на зоні(якщо повезе)
Аваков Показати IP 21 Липня 2020 12:00
Аваков хоче залишитись на місці, от і показу який він хороший, професійний і без нього ніяк, а того хто захватив відпустять і не згадають як і того хто в Києві міст захоплював
Оля Показати IP 21 Липня 2020 12:12
Цікаво, а ці падлюки, що тут жартують в коментарях, що написали б, якби у тому автобусі була їх дитина, мама, тато, дружина? В* родки диванні!
гарі потер до Оля Показати IP 21 Липня 2020 13:23
працівниця міської ради?
Гриць Показати IP 21 Липня 2020 12:18
То все робиться щоб підняти рейтинг Авакова, хлопця відпустять