USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Чоловік, який захопив заручників у Луцьку, висунув вимоги

21 Липня 2020 11:41
Терорист, який посеред Луцька захопив автобус із пасажирами, опублікував свої вимоги у твітері.

Зокрема, він привітав усіх з днем антисистеми і заявив, що «держава – це перший терорист», пише Конкурент.

Він вимагає, аби глави судів, міністерств, прокуратури, парламенту, церков записали і виклали в ютюбі заяви про те, що саме вони – терористи в законі.

Читайте також: Захоплення автобусу з заручниками в Луцьку: все, що відомо наразі. Трансляція

«Правда з вуст 24-х врятує життя сотень», – написав він.

Також він заявив, що ще одна вибухівка прихована в іншому людному місці Луцька.
Відомо також, що акаунт чоловік зареєстрував у липні 2020 року.

Як повідомив очільник ГУНП Волині, особу чоловіка встановили.

«Вимоги опубліковані, але не містять конкретики. Чоловік незадоволений ситуацією в країні. Особа встановлена, ведуть переговори.

На місце прибув спецназ. Деталі наразі розкривати не можна.

Частину пасажирів ідентифікували, в них вимкнені телефони.

Вимоги - набір фраз до правоохоронних органів, державних служб. Судячи з голосу, він не є п‘яним. Інформації про те, що це воїн АТО немає. Інформації постраждалих немає.

Автобус виїжджав з Луцька, коли його захопили», - розповів Крошко.
За інформацією видання Під прицілом, на місце події стягують важку техніку, також навколо Театрального майдану багато спецпризначенців.
Як стало відомо згодом, зловмисник обстріляв будівлю ГУНП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
МмМ Показати IP 21 Липня 2020 11:51
тихо шифером шурша, крыша едет неспеша
МмМ Показати IP 21 Липня 2020 11:52
тихо шифером шурша, крыша едет неспеша
житель Показати IP 21 Липня 2020 11:58
герои ато возвращаются
Евгеній до житель Показати IP 21 Липня 2020 17:01
Так він кацап
Степан (Крымчанин) Показати IP 21 Липня 2020 12:16
Искренне сочувствую заложникам. Держитесь. Может Бог милует.
Степан (Крымчанин) Показати IP 21 Липня 2020 12:18
Искренне сочувствую заложникам. Держитесь. Может Бог милует.
Лучанин Показати IP 21 Липня 2020 12:18
з ВК: Книга :" ФИЛОСОФИЯ ПРЕСТУПНИКА. АПОЛОГИЯ СВОБОДЫ. АНТИСИСТЕМА" . Автор: Максим Плохой День рождения: 6 июля 1975 г. Родной город: Львов Языки: Русский Личная информация Группы: БУМЕР, Любители философии Юрия Шевчука ДДТ, Музей заратустры ницше, Тайный мир ф м достоевского, ПРОТИВ СИСТЕМЫ цитаты статусы афоризмы власть, Ты и есть сопротивление, Русская альтернативная литература, Группа посвящается фильму Бумер, Цитаты из фильмов Брат Бумер Бригада, Библиотека Сверхчеловека, Наше дело АНАРХИЯ, Интернет магазин КНИГИ ВИДЕО СОФТ ИГРЫ, Ошо и путь к себе, Анти-традиционализм...
Олександр Показати IP 21 Липня 2020 12:29
Ну що ж, він знає. що більше псіхушки йому не буде...
Lil Показати IP 21 Липня 2020 12:48
От вам і питання мови... бачите як воно. А була би чиста українська мова в законі а не двомовність як наразі, то і виродка того не було б може в нас. Біду яку робить. навіть в тексті помилок не допускає - справжній українець точно би так чисто не писав російською, тим більше зі Львова.
Вуйко Показати IP 21 Липня 2020 12:58
Черговий ,Дон Кіхот...борець з системою?Система так «прогнила»,що боротися з нею нема сенсу,вона «перемеле» нас усіх...не тратьте Куме сили,спускайтеся на дно.
Володимир Показати IP 21 Липня 2020 13:06
Луцьк - Чікаго!!!
Луцьк Показати IP 21 Липня 2020 13:12
Здається рік назад влітку було багато повідомлень про "мінування" лікарень у Луцьку. Слава Богу все обійшлося! Літо 2020 - терорист- психопат захопив сільський автобус з 20 людьми. Найцікавіше те, що міжміські автобуси через центр не їздять, тим більше - через театральний майдан (площа тільки для пішоходів). Припустімо, захопив автобус з пасажирами, передзвонив на 102, висунув вимоги - чекай виконання. А тут така театральна постановка! Шкода простих людей, які стали заручниками психопата або якихось, поки що не зрозумілих нам, ігор !!! Жителям і гостям міста - терпіння, миру, злагоди і розуміння! Ще хочеться попросити громадян та журналістів, щоб не тинялись біля центру без нагальної потреби - дайте професіоналам працювати, а то наші люди, як малі діти не розуміють серйозності ситуації !!! Може терористу запропонувати міністра охорони здоров*я, замість 20 ні в чому не винних людей, який закриває психлікарні і такі виродки спокійно пересуваються містом, створюючі такі ситуації. Найжахливіше, що наші суди можуть визнати його неосудним та призначити примусове лікування у закладах, які закриваються, згідно "рехворм".... P.S. Для проросійських ЗМІ - область Волинська, обласний центр - Луцьк.
Анонім Показати IP 21 Липня 2020 13:16
Вас беспокоит луцкий псих-террорист? Это пока цветочки. В целом по Украине, по данным Ассоциации психиатров, только 10 из 53 медицинских учреждений психиатрического профиля после 1 апреля получили финансирование для льготного медикаментозного обеспечения пациентов в амбулаторных условиях. с НСЗУ заключили договоры всего 58 специализированных психиатрических больниц, финансирование которых в среднем было уменьшено в 2 раза. 53 психиатрические лечебницы будут вынуждены сократить 3164 штатные единицы, в том числе врачей и медсестер. Общее недофинансирование психиатрических клиник - 898 млн грн. Хронически больные и часто опасные люди перестают получать лекарства и выйдут на улицы. Вся страна превратится в дурдом. Эта неотменённая медреформа - ваша личная ответственность «слуги». Как и все ее последствия.
Тарас Показати IP 21 Липня 2020 13:25
Молімося за тих людей,що в автобусі! Це те,що ми можемо всі робити!
Вимогі Показати IP 21 Липня 2020 13:25
https://m.youtube.com/watch?v=S_zGQ-Fyr8A&feature=youtu.be
Анонім Показати IP 21 Липня 2020 14:37
Егггг
Конкретно афигевший Показати IP 21 Липня 2020 15:07
Я конечно всё понимаю... НО КОММЕНТАТОРОВ ТУТ Я НЕ ПОНИМАЮ. Несут какой-то бред будто это как-то связано с языками, шутят шутки. Вы серьёзно? Там люди в автобусе, я представляю как им там страшно, насколько это жуткая ситуация, а вам лишь бы шутки шутить. Надеюсь всё будет хорошо и все люди в этом автобусе вернутся целыми и невредимыми домой.
Ххх Показати IP 21 Липня 2020 15:35
Ещё авиацию поднимите)))))
Иван Помидоров Показати IP 21 Липня 2020 15:50
Жалко смотреть когда люди чтоб кому то что то доказать гнобят себе подобных,а не эту касту убогих что обокрала свой народ и сделала нацию терпил каких то,или будет правильней сказать -белых православных рабов не склонных к бунту.обидно!
Иван Помидоров Показати IP 21 Липня 2020 15:54
Довели народ,то ли ещё будет....
Валерка Показати IP 21 Липня 2020 16:12
Це теж саме що було на мосту у Києві..
Логіка де Показати IP 21 Липня 2020 16:23
І що та важка техніка допоможе?!? Ще авіацію підключіть... Цирк на дроті... Снайперів на дахах будинків закріпити, і як тільки буде хто з них мати змогу, хлопнути терориста. Тай вся операція.
Ага Показати IP 21 Липня 2020 16:55
Це тільки початок!!!!!!!!!!!! Уперед....
Анонім до Ага Показати IP 21 Липня 2020 17:49
ти тупий? Вибухівку можут дистанційно активувати....
Волиняка Показати IP 21 Липня 2020 17:05
А мали б пасажири зброю, можливо б все скінчилось. Громадянам потрібна зброя для самооборони
Андрей Показати IP 21 Липня 2020 19:29
Психушки закрываем,больных людей без мед контроля выгнали на улицы,лечить нечем так как нет средств,а наступит осень начнётся обострение ?Мед реформа в действии.
Аліса. Показати IP 21 Липня 2020 21:16
Я не за такі методи, але хіба цей чоловік не має раціїї? Чи ви не в цій країні живети. Зрешту, це подібне на піар - постановку. І якщо буде найгірший розвязок події, це буде підтвердженням. Адже для тих, хто при владі, людське життя нічого не варте. Читайте першоджерела. Сумно.