У волинському виші відновлюють очне навчання
У Волинському національному університеті імені Лесі Українки відновлюють очне навчання. Першими на очні пари прийшли студенти-дизайнери.
Про це розповіла Суспільному проректорка навчального закладу Наталія Благовірна.
З її слів, більшість занять нині все ще відбуваються у дистанційному форматі. Для тих занять, які передбачають спеціалізовані лабораторії та приміщення, відновили очну форму. У випадку повітряної тривоги студенти та викладачі спускаються в безпечне місце.
«Студентам, які нині боронять Україну зі зброєю в руках, – йдуть на зустріч», – каже проректорка.
Для них в університеті організовують індивідуальні заняття з необхідним графіком або ж надають академвідпустку. Для студентів-іноземців, які на час воєнного стану в Україні повернулись до своїх країн, триває дистанційне навчання.Зі слів завідувача кафедри дизайну Дмитра Авраменка, викладачі будуть присутні з 8:30 до 17:00 в університеті, поки двічі на тиждень. Тож студенти, по можливості, зможуть долучатися у цей період до очного практичного навчання.
Другокурсниця Ольга Косінська із Торчинської громади в Луцьку орендує житло та працює флористом. Прийшла на відновлене очне навчання до університету. Дівчина каже, що засумувала за одногрупниками та викладачами. Додає: дистанційно навчатись важко.
«З 9 травня на очні пари вийдуть студенти-медики», – каже проректорка Волинського національного університету імені Лесі Українки Наталія Благовірна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповіла Суспільному проректорка навчального закладу Наталія Благовірна.
З її слів, більшість занять нині все ще відбуваються у дистанційному форматі. Для тих занять, які передбачають спеціалізовані лабораторії та приміщення, відновили очну форму. У випадку повітряної тривоги студенти та викладачі спускаються в безпечне місце.
«Студентам, які нині боронять Україну зі зброєю в руках, – йдуть на зустріч», – каже проректорка.
Для них в університеті організовують індивідуальні заняття з необхідним графіком або ж надають академвідпустку. Для студентів-іноземців, які на час воєнного стану в Україні повернулись до своїх країн, триває дистанційне навчання.Зі слів завідувача кафедри дизайну Дмитра Авраменка, викладачі будуть присутні з 8:30 до 17:00 в університеті, поки двічі на тиждень. Тож студенти, по можливості, зможуть долучатися у цей період до очного практичного навчання.
Другокурсниця Ольга Косінська із Торчинської громади в Луцьку орендує житло та працює флористом. Прийшла на відновлене очне навчання до університету. Дівчина каже, що засумувала за одногрупниками та викладачами. Додає: дистанційно навчатись важко.
«З 9 травня на очні пари вийдуть студенти-медики», – каже проректорка Волинського національного університету імені Лесі Українки Наталія Благовірна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Експертиза ДНК підтвердила загибель Георгія Дячука з Волині
Сьогодні 15:11
Сьогодні 15:11
На Полтавщині розбився МіГ-29
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
Син приїхав із фронту на похорон батька: у Луцькій громаді попрощалися з Героєм Борисом Кузьмічуком
Сьогодні 14:01
Сьогодні 14:01
Працівник ТЦК за $4000 мав зняти з розшуку і знайти бронювання чоловікові: судили в Луцьку 
Сьогодні 12:07
Сьогодні 12:07
Вчора у двох містах на Волині ліквідували пожежі трави
Сьогодні 11:38
Сьогодні 11:38

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.