USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку вже два дні горить ялинка-2010. ВІДЕО

21 Грудня 2009 09:28
Офіційне запалення головної ялинки Волині відбулося на театральній площі Луцька у день Святого Миколая.
Захід відвідали керівники обласної та міської влади. Лучан також привітав архієпископ Луцький і Волинський Михаїл.
У ролі Миколая незмінно був народний артист України, актор Волинського обласного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка Олександр Якимчук.
Лучан зійшлося чимало, проте програма, через тріскучий мороз була недовгою: вітальні слова чиновників, ведучої та «Миколая» - та й по всьому.
 
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Юка Показати IP 21 Грудня 2009 09:49
нам є чим пишатися: Луцьк чи не єдине місто в Україні, де головна красуня - ЖИВА ялинка "з кореня" (до того ж їх три) :)
zubach Показати IP 21 Грудня 2009 10:41
Досить скромно, досить... Подивіться, як це було у Хмельницькому. Головне, що у своєму міні-спічі Грицюк тричі згадав нашу спасительку, без якої і Новий рік не наступить.
Vetal Показати IP 21 Грудня 2009 10:53
Добре що хоч замінили напис 2009 на 2010, атак вогні такіж як були. до зубач ти хочеш щоб ялинку гарно відкрили, та наша влада навіть центральні дороги від снігу очиститине може, не то що свято організувати.
seal Показати IP 21 Грудня 2009 11:21
До Юки. Пишатися??? Я б так не сказав. Скоріше виділятися. Так, безумовно, ідея прикрашати живу ялинку дуже чудова. Але чим тут пишатися? Отим минулорічним вбранням? Яке, по-моєму, стало ще скромнішим! Чи прекрасною площею, на якій, поряд з "найунікальнішим" в Європі фонтаном, ці ялинки ростуть? Чи, можливо, тим обшарпаним фасадом будівлі, біля якої зазвичай встановлюють сцену? ИМХО.
Юка Показати IP 21 Грудня 2009 11:30
пишатися я маю на увазі саме живою ялинкою від кореня, а все інше, звичайно, на сміх людям (особливо наш славнозвісний "світло-музичний" фонтан)
Dmytro Показати IP 21 Грудня 2009 12:00
Живі ялинки то величезний плюс, але могли б прикрасити трохи ліпше)
Таня Показати IP 21 Грудня 2009 14:26
Іграшок звичайно маловато, тільки новорічні вогники додають настрою, хоча і вони бажають бути кращими. Взагалі, нічого нового і особливого. Обласний центр Волині заслуговує кращої і багатшої ялинки. Один лише плюс, що вона жива.
seal Показати IP 21 Грудня 2009 23:07
to OrestN 21 грудня, 21:58/ Та нікуди. Сходіть подивіться. Принаймні вчора ввечері і сьогодні до обіду ще стояв.
OrestN Показати IP 22 Грудня 2009 22:31
дійсно, морозний але гарний вечір получився
OrestN Показати IP 24 Грудня 2009 21:08
як би кепсько не було у нашому добробуті, але треба мати привід і для радості
Іринка Показати IP 31 Грудня 2010 22:52
ОООООО ЦЕЖ Я АНГЕЛЯТКО=))