USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10

Україна отримала підтвердження про поставку 12 мільйонів доз вакцин від COVID-19

5 Лютого 2021 18:29
Україна отримала підтвердження на постачання 12 млн доз вакцин виробництва компанії AstraZeneca та Novavax.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Поставки відбуватимуться з лютого 2021 року.

«Як і кожен українець, чекаю на початок процесу вакцинації. 12 мільйонів доз – це хороший сигнал від наших партнерів, і цього буде достатньо, аби забезпечити вакцинування впродовж перших місяців після початку поставок», – зазначив Зеленський.

Отримане підтвердження реалізовуватиметься через контракт між Serum Institute та Crown Agents.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Зелений Показати IP 5 Лютого 2021 18:44
Це вакцини компаній, які відмовились купувати в цивілізованих країнах?
БУХой АЛкаш до Зелений Показати IP 5 Лютого 2021 19:34
Так
скептик до Зелений Показати IP 5 Лютого 2021 21:24
бразилія ризикнула попробувати їхні вакцини. потім пошкодувала
Станіславський Показати IP 5 Лютого 2021 19:07
Не вірю! Документик в студію!
777 Показати IP 5 Лютого 2021 19:23
пидтвердження вова,это еще не вакцина, за время ожидания умрут еще очень много народу. в том числе и те люди,что голосовали за тебя,слабак. я ждать пока ты изволишь не стал,мотнулся в минск,кольнул спутник, чего и всем желаю,будьте здоровы.
Степан (Крымчанин) Показати IP 5 Лютого 2021 19:30
12 млн доз- это 6 млн человек. Не густо. На чиновников и блатных хватит.
скептик до Степан (Крымчанин) Показати IP 5 Лютого 2021 21:26
розслабся. чиновники таким Г"""м колотись не будуть
Історчиня Показати IP 5 Лютого 2021 19:35
Цю епоху керування країною клоунами колись назвуть клоунадою.
Сс Показати IP 5 Лютого 2021 22:54
А що є такі, хворі, що хочуть вакцинуватися???