USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Україна розпочала виробництво боєприпасів за стандартами НАТО

19 Липня 2018 11:30
Вперше в Україні, у співпраці із "Кузнею на Рибальському", було освоєно та розпочате серійне виробництво 40-мм боєприпасів для автоматичного гранатомету. Зараз "Імпульс" працює над тим, щоб збільшити об‘єми виробництва цих боєприпасів шляхом механізації виробництва та запровадженню нових інструментів, – пояснив директор підприємства Євген Чернов. Про це йдеться на офіційному сайті "Укроборонпрому".

За його словами, складання таких боєприпасів – це здебільшого ручна робота.

Зазначається, що ПГОФ-40 – граната осколково-фугасної дії з типорозміром 40 на 53 міліметри, що відповідає встановленому у НАТО стандарту боєприпасів до автоматичних гранатометів. У порівнянні із 30-міліметровими гранатами, які зараз використовуються у більшості автоматичних гранатометів, що стоять на озброєнні українського війська, 40-міліметрова граната, має більшу потужність та розліт осколків.

Окрім цього, завод освоює виробництво ВОГ-25В, які призначені для стрільби з підстовольних гранатометів для автоматів, що стоять на озброєнні силових структур України.

В Україні розпочали серійне виробництво боєприпасів за стандартами НАТО:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 19 Липня 2018 11:34
Молодці, чекаем миру!!! Краще життя не загорами!!!
Ііі до Анонім Показати IP 19 Липня 2018 12:46
Україна буде виробляти зброю в обсягах більших як при союзі. Це оборона, це робочі місця, це експорт. А МИР В УКРАЇНІ БУДЕ, обовязково буде. УКРАЇНА ЗАСЛУЖИЛА МИР І ДОБРОБУТ.
Сем Показати IP 19 Липня 2018 11:34
Рівненський полігон? Ні не чув!
А що до Сем Показати IP 19 Липня 2018 12:41
А що ти взагалі чу чи бачив чушка?
Читач Показати IP 19 Липня 2018 11:51
Смерть російським окупантам України! Смерть зрадникам і диверсантам!
Можете Показати IP 19 Липня 2018 12:56
Всы розслабитись це всього навсього одна номенклатура боєприпасів з тисячі найменувань, і які чомусь випускає завод *пєті липецкого*. Мабуть ті 40 мм гранати скоро будуть рватись в каналі ствола як міномети *молот*
Можемо до Можете Показати IP 19 Липня 2018 15:33
Так ніхто не розслаблявся. Тим більш, що це далеко не єдине виробництво...
До можете выд Показати IP 19 Липня 2018 15:53
Можливо ви скажете шо хтось виготовляє снаряди до танків чи артсистем, можливо ви скажете шо хтось виготовляє патрони до стрілецької зброї , можливо ви скажете шо хтось виготовляє боєприпаси до авіації чи систем ППо чи можливо шось є до морських систем .Нагадую шо *азов* уже проєб......и
До читача Показати IP 19 Липня 2018 15:55
На Волині зрадники і дизертири рахуються героями(51)