USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Україна уклала оборонну угоду з Катаром на 10 років: Зеленський озвучив подробиці

Сьогодні 18:45
Президент України Володимир Зеленський підписав з Еміром Держави Катар шейхом Тамімом бін Хамадом Аль Тані угоду про взаємовигідне партнерство в оборонній сфері щонайменше на 10 років.

Як передає УНІАН, про це Зеленський сказав під час спілкування з журналістами через ZOOM.

«Ми говоримо про 10-річчя співробітництва. Ми підписали вже із Саудівською Аравією відповідну угоду. Ми підписали тільки що з Катаром відповідну угоду також на 10 років. Ми підпишемо з Еміратами також на 10 років. Це буде впродовж кількох днів... Тобто ми впродовж цих 10 років будемо займатись копродукцією, будувати заводи, лінії виробництва», – сказав він.

Лідери також обговорили, як забезпечити більше захисту життя в обох країнах.

Читати ще: Іран заявив про знищення в Дубаї складу систем ППО з українцями. У МЗС відреагували

«Мені потрібно було домовитися, що у разі дефіциту і сильного виклику у світі, як забезпечити, наприклад, дизелем країну. Я вчора домовився про дизель, як мінімум, на рік. І далі це питання вже нашої компанії і компаній місцевих», – додав президент.

Раніше Зеленський заявив, що Україна надає країнам Близького Сходу допомогу у захисті, а натомість намагається налагодити поставки дизельного пального. Зеленський попередив, що в Україні можливий дефіцит дизеля на 90%, який критично потрібен для сільського господарства та вантажних перевезень.

Президент перебував в Об’єднаних Арабських Еміратах, де зустрівся з президентом Мухаммадом бін Заїдом Аль Нагаяном та українськими експертами, які допомагають у захисті від атак дронів. Напередодні, 27 березня, Зеленський відвідав Саудівську Аравію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus