USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Україна закриє повітряний простір для білоруських літаків, – ЗМІ

28 Травня 2021 11:34
Кабінет міністрів із 29 травня заборонив повітряним суднам, зареєстрованим в Білорусі, використовувати повітряний простір України.

Про це повідомляє Українська правда.

«Уряд схвалив протокольне доручення Мінінфраструктури та «Украероруху» встановити з 00:00 29 травня заборону на використання повітряного простору України повітряними суднами, зареєстрованими в Республіці Білорусь», - повідомляє співрозмовник видання.

За словами джерел, кінцевої дати закінчення обмежень не встановлено.

Кабмін також доручив Мінінфраструктури, МЗС та «Украероруху» поінформувати про це Білорусь.

Нагадаємо, з опівночі 26 травня Україна припинила авіасполучення з Білоруссю.

Нагадаємо, літак, який летів з Афін до Вільнюса, посадили у Мінську. Все тому, що білоруські диспетчери заявили про замінування. До речі, ніякої вибухівки так і не знайшли.

Рейсом летів співзасновник білоруського опозиційного телеграм-каналу Nexta Роман Протасевич, якого відразу після посадки затримали в аеропорту Мінська. Сам Протасевич в Білорусі оголошений в міждержавний розшук, а також внесений в перелік причетних до терористичної діяльності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Ісса Ндойє Показати IP 28 Травня 2021 11:57
Який ідіотизм !!!
Да до Ісса Ндойє Показати IP 28 Травня 2021 12:40
Вам не потрібно кожен раз щось писати, всі й так розуміють, що ви клінічний ідіот.
Perpetuum debile Показати IP 28 Травня 2021 13:42
Якщо на голові каструля, то не так страшно і в стінку з розбігу?
Лапоть водкін до Perpetuum debile Показати IP 28 Травня 2021 15:53
Картопляний таракан продав Білорусь паРашії з потрохами. Продав не за дорого, - 1,5 млрд. дол., + попередні подачки від мордора. Це вже регіон паРашії, а не Білорусь, ну і військовий плацдарм для мордора. Все, немає Білорусі і не буде більше.
Анонім Показати IP 28 Травня 2021 15:13
Не здивували. Європейсько-американська колонія і сусіду в тарілку наплює за вказівкою господарів. Мати власну думку їй заборонено.
Ага ага до Анонім Показати IP 28 Травня 2021 15:51
О, ватні методички підїхали. "Впєрьод таваріщ, а нє то пападьошь в гулаг"
Реалісткиня Показати IP 28 Травня 2021 15:32
Що поганого персонально Україні зробила РБ? Хочуть спровокувати Бацьку на визнання Криму російським?!!
Да уж до Реалісткиня Показати IP 28 Травня 2021 15:50
Слово картохенфюрера рівне "0,0000". І це в любому питанні. Так що він просто ПНХ.
До тупої до Реалісткиня Показати IP 28 Травня 2021 16:11
Кому той таракан потрібен ? Спровокувати, кого, що, лайно яке виконує накази ботоксного ? Вам потрібно трохи більше читати, в тому числі й художньої літератури, бо не дуже у вас з логічним мисленням.
Я до До тупої Показати IP 28 Травня 2021 18:59
вам в кайф слухати клоуна який виконує вказівки фашингтона?? невже не видно до чого вже тут накерували шоколадний і нарик??